-5.9 C
Warszawa
czwartek 30 listopada • 2023
Strona głównaFILMMAGDALENA RÓŻCZKA I ENDO ZAPRASZAJĄ NA KOBIECY WIECZÓR FILMOWY W KINOTECE!

MAGDALENA RÓŻCZKA I ENDO ZAPRASZAJĄ NA KOBIECY WIECZÓR FILMOWY W KINOTECE!

24 maja 2018 roku o godzinie 19:30 Magdalena Różczka oraz Endo zapraszają wszystkie Panie na Kobiecy Wieczór Filmowy w  warszawskiej Kinotece. Będzie to wyjątkowe wiosenne spotkanie z przedpremierowym pokazem poruszającego filmu „Ella i John”.

Kobiecy Wieczór Filmowy to popularny cykl wydarzeń dla pań. Na wszystkie uczestniczki czekają za każdym razem rozmaite atrakcje i niespodzianki. Przypominamy, że będzie to doskonały moment na uczczenie Dnia Matki. Głównym punktem Kobiecych Wieczorów Filmowych jest często przedpremierowa projekcja filmów – zarówno pozycji poważnych, jak i komedii. W trakcie najbliższego, majowego spotkania wyświetlona zostanie francusko-włoska produkcja „Ellen i John” z laureatką Oscara Helen Mirren i dwukrotnym zdobywcą Złotego Globu, Donald Sutherlandem w rolach głównych. Film opowiada historię dwojga ludzi, którzy postanawiają odwiedzić dom Hemingwaya w Key West. Podróż staje się pełną przygód próbą odkrycia miłości i pasji życia.

Zobacz także: 13 filmów powalczy w konkursie głównym 15. festiwalu filmowego Millenium Docs Against Gravity

Spotkanie poprowadzi połowa duetu znanego z programu Poranna Mobilizacja w Radiu Kolor, wielki miłośnik kina brytyjskiego – Tomek Dunowski. Gościem specjalnym Wieczoru Kobiecego w Kinotece będzie znakomita aktorka Magdalena Różczka, ambasadorka akcji charytatywnej Endo „Razem Możemy Więcej”. Sama mówi, że z przyjemnością angażuje się w projekty, w których można pomóc, ponieważ „wspólnie da się robić wspaniałe rzeczy”. Podczas eventu będzie można kupić debiutancką książkę aktorki „Gabi. A właśnie, że jest pięknie!”. Jest to niesamowita historia o rodzinie, przyjaźni i ogromnej wierze w marzenia. Magdalena Różczka podpisze na miejscu wszystkie zakupione przez uczestniczki książki.

Wydarzenie będzie również doskonałą okazją do tego, aby wesprzeć akcję „Razem Możemy Więcej”. Na www.endo.pl będzie można zamówić koszulki Endo z limitowanej edycji. Całkowity zysk z ich sprzedaży zostanie przekazany Fundacji Spełnionych Marzeń.

Bilety na Kobiecy Wieczór Filmowy są już dostępne w kasach kina i na stronie internetowej Kinoteki w cenie: 35zł – dla posiadaczy Karty Kinoteka Klub, 39zł – bilet normalny. Więcej informacji na stronie: www.kinoteka.pl.

Serdecznie zapraszamy wszystkie Panie na wspólny, filmowy wiosenny wieczór w Kinotece! Podczas eventu każda z uczestniczek spotkania będzie mogła wziąć udział w konkursach z cennymi nagrodami. Patronat medialny nad wydarzeniem objęli: magazyn „Czas na wnętrze” oraz Radio Kolor.

Zobacz więcej w kategorii: Wydarzenia filmowe

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze