Liczy się tylko to, że jesteś lepszy, niż byłeś. Piotr Stramowski i Mikołaj Roznerski przed najważniejszym pojedynkiem sezonu. Prezentujemy zwiastun filmu „Fighter”, który będzie można oglądać w kinach od 19 lipca 2019 roku.

Dwóch zaciętych sportowców naprzeciwko siebie w walce o miłość i honor. Już niedługo okaże się, który z nich jest lepszy: Piotr Stramowski czy Mikołaj Roznerski. W buzującym od emocji i adrenaliny „Fighterze” w reżyserii Konrada Maximiliana odbędzie się najbardziej emocjonujące starcie tego sezonu.

Zobacz również: Stramowski kontra Roznerski w bokserskim starciu sezonu! „Fighter” od 19 lipca w kinach

Film „Fighter” w reż. Konrada Maximiliana to buzujące od adrenaliny kino walki, wypełnione akcją, emocjami i prawdziwą plejadą sław. U boku odtwórców głównych ról zobaczymy, m.in.: Katarzynę Maciąg, Aleksandrę Szwed, Krzysztofa Stelmaszyka, Wojciecha Mecwaldowskiego, Tomasza Oświecińskiego, Annę Karczmarczyk, Daniela „Qczaj” Kuczaja i Jarosława Boberka. W tle zaś, w roli aktorów i konsultantów sekwencji walk, mistrzowskie znakomitości ze świata boksu i MMA: Andrzej Fonfara, Marcin „Różal” Różalski, Robert Złotkowski, Krzysztof Kosedowski, Krzysztof „Diablo” Włodarczyk, Grzegorz Proksa oraz cenieni komentatorzy sportowi Andrzej Kostyra i Edward Durda.

Autorami zdjęć do produkcji są Piotr Uznański oraz wielokrotnie nagradzany operator Arkadiusz Tomiak. Scenografię przygotowali Katarzyna Sobańska i Marcel Sławiński („Ida”, „Zimna wojna”, „Jesteś Bogiem”). Za kostium odpowiada Emilia Czartoryska („Ostatnia Rodzina”). Charakteryzacja jest dziełem Dariusza Krysiaka („Krew Boga”) i Mai Łukaszewicz („Botoks”).

Zwiastun filmu „Fighter” dostępny jest pod linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=FR6B3AlfRLc

Zobacz więcej w kategorii: Film akcji/science-fiction

2 Komentarze

  1. OMG Roznerski w takim filmie…

  2. Jest Różal to będzie oglądane!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ZOBACZ RÓWNIEŻ

GWIAZDY NA OTWARCIU NOWEJ RESTAURACJI BRACI COLLINS “uWĘDZONYCH”

W ostatni piątek, przy ul. Grunwaldzkiej 8 w