28.1 C
Warszawa
piątek 24 maja • 2024
Strona głównaSPORTPIŁKA NOŻNALEGIA NA FLORYDZIE: DRUGIE SPOTKANIE Z POLONIĄ AMERYKAŃSKĄ I DZIEŃ Z ARKADIUSZEM...

LEGIA NA FLORYDZIE: DRUGIE SPOTKANIE Z POLONIĄ AMERYKAŃSKĄ I DZIEŃ Z ARKADIUSZEM MALARZEM

Arkadiusz Malarz, Sebastian Szymański i Miroslav Radović uczestniczyli w dwugodzinnym spotkaniu z Polonią amerykańską. Kilkaset zgromadzonych osób obejrzało specjalnie przygotowany na tę okazję film oraz miało okazję porozmawiać i zrobić zdjęcie z piłkarzami. Polacy bardzo docenili, że drużyna pojawiała się w Clearwater specjalnie dla nich, na twarzach wielu uczestników było widać wzruszenie.

Relację ze spotkania można obejrzeć na oficjalnej stronie warszawskiego klubu: http://legia.com/aktualnosci/polski-wieczor-na-florydzie-57554

O północy czasu polskiego odbędzie się drugi mecz Legii Warszawa we Florida Cup 2018. Rywal, Ateltico Nacional liczy na zajęcie pierwszego miejsca. Byłym bramkarzem, a obecnie trenerem golkiperów zespołu z Medellin jest legendarny Rene Higuita. Podopieczni trenera Jozaka mają szansę na trzecią lokatę. Kibice w Polsce mogą bezpłatnie obejrzeć transmisję, generując specjalne hasła na stronie kody.legia.com i rejestrując się na stronie elevensports.pl. Początek studia przedmeczowego z udziałem pełnomocnika zarządu Legii Warszawa Tomasza Zahorskiego wEleven Sports 1 o 23:35.

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze