7.9 C
Warszawa
środa 24 kwietnia • 2024
Strona głównaFILM"LA LA LAND" NA CAMERIMAGE!

„LA LA LAND” NA CAMERIMAGE!

Ona – początkująca aktorka, która nie potrafi wyrwać się z błędnego koła niekończących się castingów. On – pianista jazzowy, marzący o własnym klubie, w którym będzie mógł w końcu grać muzykę, którą kocha.

Na tle kolorowego i tętniącego życiem Los Angeles rozgrywa się romantyczna historia dwojga marzycieli –  Sebastiana i Mii, którzy próbują zrealizować swoje sny o karierze w showbiznesie.
Mia jest początkującą aktorką, która w oczekiwaniu na szansę pracuje jako kelnerka. Sebastian to muzyk jazzowy, który zamiast nagrywać płyty, gra do kotleta w podrzędnej knajpce. Gdy drogi tych dwojga przetną się, połączy ich wspólne pragnienie, by zacząć wreszcie robić to co kochają. Miłość dodaje im sił, ale gdy kariery zaczynają się wreszcie układać, coraz mniej jest czasu i sił dla siebie nawzajem. Czy uda im się ocalić uczucie, nie rezygnując z marzeń?

Romantyczna komedia z dwójką najgorętszych młodych aktorów Hollywood – Emmą Stone i Ryanem Goslingiem otworzy tegoroczny Międzynarodowy Festiwal Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych CAMERIMAGE!

PREMIERA: 20 stycznia 2017

Reżyseria: Damien Chazelle („Whiplash”)
Obsada:

  • Emma Stone („Birdman”, „Magia w blasku księżyca”, „Kocha, lubi, szanuje”, „Służące”)
  • Ryan Gosling („Drive”,„Kocha, lubi, szanuje”, „Drugie oblicze”)
  • J.K. Simmons („Whiplash” – OSCAR, „Juno”, „W chmurach”)
  • John Legend

Gatunek:  komedia, romans, muzyczny

Produkcja: USA 2016

Dystrybucja w Polsce: Monolith Films

Dystrybucja w USA: Lionsgate / Summit

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze