„Dziś późno pójdę spać” to pierwszy utwór zespołu Kwiat Jabłoni. Teledysk do niego, zamieszczony kilka miesięcy temu na You Tubie, nadal cieszy się ogromnym zainteresowaniem. W tym momencie został wyświetlony już ponad 3,5 miliona razy!

Utwór znajdzie się na debiutanckim albumie duetu, który ukaże się na początku 2019 nakładem wydawnictwa Agora. Doczekał się on oficjalnej premiery i jest już dostępny we wszelkich serwisach streamingowych. „Tekst powstał w momencie, gdy naprawdę nie mogłem zasnąć i pojawia się w nim wiele wątków. Inspirowałem się przede wszystkim filozofią, zagwostkami, które interesowały Kartezjusza. Pewnego rodzaju zagubienie w świecie i niewiadoma, czy to, co obserwuje jest snem czy jawą, najmocniej wpłynęły na kształt tego utworu” – mówi Jacek Sienkiewicz.

Zobacz również: MajLo – Re_Covery, czyli powrót do klasyki songwritingu

„Jesteśmy bardzo mocno zaskoczeni liczbą wyświetleń teledysku, a jednocześnie bardzo szczęśliwi. Na początku zupełnie nie mogliśmy zrozumieć, czemu tak się dzieje i baliśmy się, że to się zaraz skończy. Pamiętam, że jak klip miał prawie dwadzieścia tysięcy odsłon, to zadzwoniłam do Jacka i powiedziałam „Kurczę, wstawmy coś na Facebooka, że dziękujemy, za te wyświetlenia”. On stwierdził, żebyśmy poczekali do dwudziestu pięciu tysięcy. Udało się to osiągnąć w ciągu jednego dnia, więc post wstawiliśmy ostatecznie po przekroczeniu granicy pięćdziesięciu tysięcy odsłon” – dodaje Kasia Sienkiewicz.

Zobacz teledysk Kwiat Jabłoni – „Dziś późno pójdę spać”:

Co ciekawe, drugi singiel zespołu pt. „Niemożliwe” miał oficjalną premierę w połowie października i już osiągnął prawie ćwierć miliona wyświetleń.

Zobacz więcej w kategorii: Muzyka pop/dance

2 Komentarze

  1. ładna piosenka ^^^ ona ma cudowny głosik

  2. Wreszcie! Czekałam na tą piosenkę na Spotify od momentu ujrzenia teledysku!

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Premiera najnowszej płyty zespołu Mikromusic – „Mikromusic z dolnej półki”

20 września odbędzie się premiera najnowszej płyty zespołu