13.4 C
Warszawa
piątek 2 czerwca • 2023
Strona głównaMUZYKAKWIAT JABŁONI - DZIŚ PÓŹNO PÓJDĘ SPAĆ. OFICJALNA PREMIERA W SERWISACH STREAMINGOWYCH

KWIAT JABŁONI – DZIŚ PÓŹNO PÓJDĘ SPAĆ. OFICJALNA PREMIERA W SERWISACH STREAMINGOWYCH

„Dziś późno pójdę spać” to pierwszy utwór zespołu Kwiat Jabłoni. Teledysk do niego, zamieszczony kilka miesięcy temu na You Tubie, nadal cieszy się ogromnym zainteresowaniem. W tym momencie został wyświetlony już ponad 3,5 miliona razy!

Utwór znajdzie się na debiutanckim albumie duetu, który ukaże się na początku 2019 nakładem wydawnictwa Agora. Doczekał się on oficjalnej premiery i jest już dostępny we wszelkich serwisach streamingowych. „Tekst powstał w momencie, gdy naprawdę nie mogłem zasnąć i pojawia się w nim wiele wątków. Inspirowałem się przede wszystkim filozofią, zagwostkami, które interesowały Kartezjusza. Pewnego rodzaju zagubienie w świecie i niewiadoma, czy to, co obserwuje jest snem czy jawą, najmocniej wpłynęły na kształt tego utworu” – mówi Jacek Sienkiewicz.

Zobacz również: MajLo – Re_Covery, czyli powrót do klasyki songwritingu

„Jesteśmy bardzo mocno zaskoczeni liczbą wyświetleń teledysku, a jednocześnie bardzo szczęśliwi. Na początku zupełnie nie mogliśmy zrozumieć, czemu tak się dzieje i baliśmy się, że to się zaraz skończy. Pamiętam, że jak klip miał prawie dwadzieścia tysięcy odsłon, to zadzwoniłam do Jacka i powiedziałam „Kurczę, wstawmy coś na Facebooka, że dziękujemy, za te wyświetlenia”. On stwierdził, żebyśmy poczekali do dwudziestu pięciu tysięcy. Udało się to osiągnąć w ciągu jednego dnia, więc post wstawiliśmy ostatecznie po przekroczeniu granicy pięćdziesięciu tysięcy odsłon” – dodaje Kasia Sienkiewicz.

Zobacz teledysk Kwiat Jabłoni – „Dziś późno pójdę spać”:

Co ciekawe, drugi singiel zespołu pt. „Niemożliwe” miał oficjalną premierę w połowie października i już osiągnął prawie ćwierć miliona wyświetleń.

Zobacz więcej w kategorii: Muzyka pop/dance

Zobacz również

2 KOMENTARZE

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze