Programy kulinarne od  wielu sezonów stanowią nieodłączny element  ramówek  stacji telewizyjnych. Ich prowadzący w błyskawicznym tempie stają się  osobami rozpoznawalnymi, autorytetami i ekspertami, a widzowie  zyskują  wiedzę i świadomość, jak jeść  zdrowo, smacznie, różnorodnie i ekonomicznie.

Monika Goździalska  zaczynała swoją przygodę  z mediami od udziału w programie Masterchef na antenie TVN,  potem wielokrotnie demonstrowała swoje pomysły i umiejętności kulinarne w śniadaniówce DDTVN.  Tworzyła też  media od innej strony, bo przez kilka lat była prezesem wydawnictwa Extra Media, a ostatnio dyrektorem zarządzającym TOTV.  Po krótkiej przerwie, spowodowanej porządkowaniem spraw rodzinnych, zdrowotnych i pisaniem książki kucharskiej powraca  na wizję  z autorskim programem „Kulinarny zawrót głowy”,  w którym podzieli się  z widzami łatwymi, prostymi w przygotowaniu  i  wymagającymi mało czasu pomysłami na zdrowe  posiłki, tak istotne dla naszego prawidłowego funkcjonowania w  zabieganej codzienności.  Różnorodność tematów, przedstawionych przez autorkę i prowadzącą w jednej osobie naprawdę może przyprawić o zawrót głowy, a już na pewno warto z nich skorzystać  w  naszej domowej kuchni. Program  emitowany będzie  w TVP, codziennie w porannym paśmie  „Dzień Dobry  Polsko”.  co da szansę widzom na smaczny początek dnia. Na ten nakręcono 27 odcinków.

Fot. J.Antoniak / mat. prasowy
« 1 z 7 »

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Mali pacjenci oddziałów onkologicznych wyszli na wybieg w towarzystwie m.in. takich gwiazd jak Szymon Majewski czy Beata Tadla

14 października 2019 roku, w Hulakula Rozrywkowe Centrum