19.9 C
Warszawa
czwartek 13 czerwca • 2024
Strona głównaMUZYKABLUES • ROCK • METALKOT BEZ OGONA VARIUS MANX I KASI STANKIEWICZ PLATYNOWYM SINGLEM

KOT BEZ OGONA VARIUS MANX I KASI STANKIEWICZ PLATYNOWYM SINGLEM

To był wyjątkowo udany rok dla zespołu Varius Manx i Kasi Stankiewicz. Grupa po 21 latach wydała album z premierowymi utworami pt. „ENT”, który ukazał się 13 kwietnia br. Drugim singlem promującym to wydawnictwo była piosenka „Kot bez ogona”, której premiera miała miejsce 13 czerwca 2018 r.

Variusowy „kot” okazał się jednym z najlepiej przyjętych utworów tego roku – piosenka została odtworzona ponad 14 milionów razy w serwisie YouTube i stała się jednym z najczęściej nadawanych utworów w polskich stacjach radiowych.

Zobacz również: Doda – Nie wolno płakać. Pierwszy singiel z płyty dedykowany babci

Takie zainteresowanie spowodowało, że 5 grudnia ZPAV przyznał prestiżową nagrodę nadając piosence „Kota bez ogona” status Platynowego Singla. Dziękujemy wszystkim fanom, którzy wspierają zespół, radiowcom, dziennikarzom i wszystkim tym, którzy przyczynili się do tego sukcesu.

Zobacz teledysk do utworu „Kot bez ogona”:

Varius Manx i Kasia Stankiewicz są w trakcie trasy koncertowej promującej krążek „ENT”. Na początku przyszłego roku a dokładnie 12 stycznia zespół zagra w warszawskiej Stodole, a 18 stycznia w łódzkiej Wytwórni. Więcej informacji na: https://www.facebook.com/VariusManx/

Zobacz więcej w kategorii: Muzyka blues/rock/metal

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze