W ostatnią sobotę wakacji zamiast klasycznie iść tego dnia do szkoły/pracy – młodzież i dorośli, mogą udać się na Plażę Miejską w Otwocku przy rzece Świder, gdzie czeka ich masa atrakcji.

Najpierw pokazy tańca, animacje czy „piana party”. Część dzienna imprezy kończy się koncertem utalentowanej wokalistki Julii Węgrowicz. Od 21:00 za mikrofony i gramofony wezmą się raperzy. Najpierw wystąpią trzy zdolne składy w ramach supportu – LektoR&Size, Skład DZS i collabo Mały W.T.P. x OKZ X Jedlin – młodzi zdolni raperzy, którzy z pewnością dostarczą sporo wrażeń zebranej publiczności. „Świder Rap Night” kończy się koncertem D.I.X.I. aka Charakterny Zbój, który na scenie pojawi się wraz Himenem i Dj Auxem – czyli ziomalami z rodzinnego miasta Pionki, gdzie zaczynali rapową przygodę w garażu u wspomnianego Dj-a.

Warto wspomnieć, iż artyści tworzą projekt Impact – który jest na etapie tworzenia nowego albumu i klipów promocyjnych. D.I.X.I. aka Charakterny Zbój jak zapowiedział, zaprezentuje numery z przekroju całej kariery na czele z teledyskowymi „Bang Bang” i „Lepszy Człowiek”- więc każdy znajdzie coś dla siebie. Publiczność usłyszy też kilka nowych utworów, które jeszcze nie miały swojej premiery. Pionkowskie trio jest obecne na scenie hip-hopowej już 8 lat i przez ten czas zagrało ponad 150 koncertów w różnych miejscach kraju. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Projekt współfinansowany przez Miasto Otwock oraz Leo Speed Food.

Zobacz więcej w kategorii: Muzyka rap/r&b

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Bonus RPK, ReTo i Czerwin TWM wspólnie w numerze „Niepokój”

Ciemna Strefa zaprezentowała najnowszy singiel i klip Bonusa