13.5 C
Warszawa
piątek 2 czerwca • 2023
Strona głównaMODAKlif i Fashion Studio, czyli porady stylisty Grzegorza Blocha na każdym kroku

Klif i Fashion Studio, czyli porady stylisty Grzegorza Blocha na każdym kroku

Jakie kolory i wzory królują w tym sezonie? W jaki sposób podkreślić atuty sylwetki, a może jak subtelnie ukryć jej mankamenty? Te pytania są częstym towarzyszem w trakcie zakupowego ferworu. Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, Galeria Klif w Warszawie oraz Gdyni wprowadza unikatowy na polskim rynku serwis Klif | Fashion Studio. Konsultacje szyte na miarę, porady i prezentacje najgorętszych trendów lub wyprzedażowych perełek oraz cykle materiałów wideo przygotowanych przez stylistę Grzegorza Blocha od teraz dostępne są niemal na każdym kroku – zarówno podczas wizyty w Galeriach Klif, jak i w mediach społecznościowych obydwu centrów.

Galerie Klif w Warszawie i Gdyni udowadniają, że współpraca z liderami opinii może nieść ze sobą szereg wartościowych treści i doświadczeń poprzez angażowanie nie tylko odbiorców, ale samego Influencera. W ramach Klif | Fashion Studio znany w polskim show – biznesie oraz wśród fashion lovers – stylista Grzegorz Bloch prezentuje najnowsze trendy, porady oraz wyprzedażowe perełki, jak również zdradza tajniki doboru odpowiedniej stylizacji, dzięki którym każdy znajdzie swój idealny krój czy fason. Sprytne łączenie materiałów online z aktualną ofertą, jak również promocjami dostępnymi w Galeriach Klif oraz unikatowym customer experience pozwala na aktywne wspieranie odwiedzających na każdym kroku i budowanie otwartej, modowej społeczności Klif.

Zobacz również: Galeria Klif w Warszawie świętuje 20 rok jubileuszu!

W najnowszym tutorialu, przygotowanym we współpracy z Grzegorzem Blochem, stylista przedstawia trzy propozycje festiwalowych stylizacji, idealnie wpisujących się w wakacyjne trendy. – W okresie letnim skupiamy się na odważnych, festiwalowych stylizacjach, które pozwolą poczuć się fantastycznie na wszelkiego rodzaju imprezach, także tych typu „garden party”. Wakacje to taki moment, kiedy możesz w dowolny sposób bawić się kolorami i wzorami, ale nie zapominaj o prostych, ponadczasowych fasonach. Całą stylizację dopełnią dodatki, za sprawą których stworzysz swój własny, niepowtarzalny styl – doradza stylista Grzegorz Bloch.

Więcej informacji na temat Klif | Fashion Studio oraz inspiracje i porady przygotowane przez Grzegorza Blocha można znaleźć na stronie Galerii Klif (klif.pl).

Zobacz więcej w kategorii: Moda

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze