-1.2 C
Warszawa
czwartek 30 listopada • 2023
Strona głównaMUZYKAKasia Nova - Tańcząc bez ciebie. Zobacz nowy teledysk piosenkarki!

Kasia Nova – Tańcząc bez ciebie. Zobacz nowy teledysk piosenkarki!

Gorące piaski Sahary, starożytne wnętrza świątyni, turkusowe  morze z rafą koralową to wymarzony plener do nagrania teledysku. Wokalistka Kasia Nova zabrała swoją ekipę do Egiptu, aby tam nagrać swój nowy klip do piosenki „Tańcząc bez Ciebie”.

Utwór wyprodukowany został przez brytyjski team DWBMUSIC, z którym Kasia współpracuje już od dwóch lat. Muzycy współpracowali wcześniej z Kasią Moś oraz Kate Ryan. Do realizacji teledysku wokalistka zaprosiła znaną w branży – Olgę Czyżykiewicz. Wcześniej zrealizowała klipy dla Sylwii Grzeszczak, Margaret czy Sarsy. Zdjęcia do teledysku Kasi były kręcone na statku Grand Cruises, na którym regularnie  firma ETI organizuje rejsy po Nilu. W Luksorze odwiedzili Dolinę Królów, świątynie Hatszepsut, byli pod Kolosami Memnona.

Zobacz również: Kasia Nova z nowym piłkarskim singlem „Wielki mecz”!

Wszystkie te zabytki możemy zobaczyć w teledysku. Nie mogło też zabraknąć seksownego tańca brzucha, który Kasia razem z tancerkami zaprezentowała na pustyni. Pod koniec swojego pobytu w Egipcie ekipa przeniosła się do Hurgady do hotelu Makadi SPA, w którym Kasia Nova niczym syrena wyłaniała się z basenu, wywołując swoim widokiem szybkie bicie serca u wielu panów.

Jak mówi sama Kasia Nova: „”Tańcząc bez ciebie” to moja propozycja na lato 2019. Od dawna chciałam stworzyć utwór, którego będzie sie przyjemnie słuchać i do którego będzie się dobrze tańczyć podczas letnich dni i nocy. Kompozycja jest zwiewna, a kawałek słoneczny, o romantycznym wydźwięku, podkreślonym latynoskim temperamentem. Utwór to opowieść o dawnej przebrzmiałej miłości, która powraca w postaci nostalgii, kiedy to dziewczyna przypadkowo trafia w otoczenie, w którym to uczucie się rozwijało. Powracają dawne emocje i ona chciałaby na chwilę powrócić do tamtych chwil – zatańczyć jeszcze raz z ukochanym. Odnaleźć go w tych miejscach w których z nim bywała. Woła więc go, szuka, zachęca do zabawy”.

Kasia Nova – Tańcząc bez Ciebie, zobacz teledysk:

Zobacz więcej w kategorii: Muzyka pop/dance

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze