14.6 C
Warszawa
piątek 12 kwietnia • 2024
Strona głównaTECHNIKAGADŻETYKÄRCHER W PLENERZE - MYJKA TERENOWA

KÄRCHER W PLENERZE – MYJKA TERENOWA

Kärcher wprowadza na rynek nie lada gratkę dla miłośników aktywnego wypoczynku i turystyki. Myjka terenowa to urządzenie, które pozwoli wyczyścić rower, motor czy inne przedmioty w każdym miejscu bez konieczności dostępu do sieci elektrycznej. To sprytne urządzenie jest zasilane bateryjnie i wyposażone w zbiornik wody, dzięki czemu można nim czyścić zawsze i wszędzie. Dysza w urządzeniu została zaprojektowana specjalnie z myślą o czyszczeniu pod niskim ciśnieniem w ten sposób by zapewnić najwyższą wydajność i skuteczność. Urządzenie jest bardzo małe – nie większe niż koszyk piknikowy.

Myjka terenowa jest przeznaczona do czyszczenia rowerów, wózków dziecięcych, motocykli etc. Można nią pracować w dowolnie wybranym przez siebie miejscu, na przykład w parku, lesie. Z jej pomocą łatwo i bez kłopotu wyczyścisz swój rower, wózek, które po aktywnym wypoczynku w plenerze wymagają gruntownego czyszczenia z błota, piasku czy trawy i liści.

Akumulator litowo-jonowy zapewnia pracę przez około 15 minut co w zupełności wystarcza do wykonania niezbędnych prac czyszczących. Urządzenie jest niezwykle lekkie, waży jedynie 2,5 kg a jego kompaktowe wymiary sprawiają, że bez trudu zmieści się w każdym bagażniku.

Poręczny pistolet spryskujący oraz wąż o długości 2,8 m mogą być wygodnie przechowywane pod pojemnym, 4 litrowym zbiornikiem na wodę. Urządzenie może także pobierać wodę z alternatywnych źródeł takich jak np. beczki czy tez akweny wodne.  Wąż ssący, który to umożliwia jest jednym z wielu akcesoriów dostępnych dla tego urządzenia. Akcesoria znacznie zwiększają zakres zastosowań myjki terenowej. Wśród nich są środki czyszczące,  różnorodne dysze oraz szczotki. Urządzenie jest dostępne ze specjalnymi  zestawami akcesoriów (Bike, Adventure oraz Pet) dzięki nim wykonasz wszelkie zadania czyszczące szybko i skutecznie i to wszędzie, gdziekolwiek się znajdziesz.

(źródło: karcher.pl)

[Best_Wordpress_Gallery id=”219″ gal_title=”20170501030000″]

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze