-1.3 C
Warszawa
czwartek 7 grudnia • 2023
Strona głównaGRYHumble Bundle - paczka niezłych gier na PC w niskiej cenie

Humble Bundle – paczka niezłych gier na PC w niskiej cenie

W serwisie Humble Bundle ruszyła nowa oferta, dzięki której można nabyć niezłe gry na PC w niskiej cenie.

Z nowym 2019 rokiem Humble Bundle wchodzi z zestawem kilku gier strategicznych od studia Stardock, do nabycia w przystępnej cenie. Zestaw „Stardock 2019” zawiera łącznie 9 gier – jeżeli zapłacimy maksymalną kwotę 13$. Mamy do wyboru trzy możliwości; jeżeli wpłacimy minimalną kwotę, czyli 1 dolara to otrzymamy takie produkcje jak Sins of a Solar Empire: Rebellion, Galactic Civilizations II: Ultimate Edition oraz Galactic Civilizations I: Ultimate Edition.

Zobacz również: Metro Exodus pojawi się w 2019 roku 15. lutego

Jeżeli wpłacimy 10 dolarów to otrzymamy dodatkowo takie gry jak Galactic Civilizations III oraz Ashes of the Singularity: Escalation. Jeżeli skorzystamy z najdroższego zestawu, za który należy zapłacić 13 dolarów, otrzymamy dodatkowo takie tytuły jak: Offworld Trading Company: Gold Bundle, Galactic Civilizations III: Intrigue Expansion, Ashes of the Singularity: Escalation – Epic Map Pack DLC i Ashes of the Singularity: Escalation – Turtle Wars DLC.

Jak to już bywa z Humble Bundle, przy zakupie zestawów gier wspieramy także różnego typu organizacje charytatywne. Tym razem przy zakupie jakiegokolwiek zestawu „Stardock 2019” część kwoty przeznaczona jest na wsparcie fundacji Save the Children. Oferta jeszcze będzie ważna przez niecałe dwa tygodnie.

Zestaw „Stardock 2019” dostępny jest pod tym linkiem: Humble Stardock Bundle 2019

Zobacz więcej w kategorii: Gry

Zobacz również

2 KOMENTARZE

  1. Fajny zestawik, ale to już nie to co kiedyś na Humble Bundle, kiedyś to dawali dobre gry w tych zestawach, można było wychaczyć nawet coś co kosztowało po 150 zł

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze