7.9 C
Warszawa
środa 24 kwietnia • 2024
Strona głównaROZRYWKAGROHE ZDOBYWA AŻ PIĘĆ NAGRÓD RED DOT AWARDS 2017!

GROHE ZDOBYWA AŻ PIĘĆ NAGRÓD RED DOT AWARDS 2017!

The Red Dot Award jest jedną z najbardziej pożądanych nagród na rynku, przyznawaną za produkty, które odznaczają się ponadprzeciętnym wyglądem oraz niezawodnym działaniem. Ten międzynarodowy konkurs w dziedzinie designu jest organizowany przez Design Zentrum Nordrhein Westfalen w Niemczech, w celu nagrodzenia najlepszych produktów w bieżącym roku.

Projektanci i wytwórcy z całego świata zgłaszają swoje propozycje, które następnie poddawane są surowej ocenie czterdziestoosobowego jury. Pod uwagę bierze się takie parametry jak innowacyjność, funkcjonalność, ergonomię, trwałość i zgodność z normami ekologicznymi. W 2017 roku zgłoszonych zostało ponad 5500 produktów z 54 krajów na całym świecie.

Firma Grohe zaprezentowała wyjątkową ofertę produktów do łazienki i kuchni, wykorzystujących inteligentne rozwiązania i odznaczających się nowoczesnym designem. Zdobycie pięciu pożądanych nagród Red Dot Award za system kuchenny Blue Home, toaletę myjącą Sensia Arena, baterię łazienkową Lineare oraz kuchenne kolekcje Concetto Professional i Essence Professional,  potwierdza pozycję GROHE jako światowego lidera w branży sanitarnej.

Innowacyjny i przyjazny dla środowiska system kuchenny Grohe Blue Home stanowi prywatne źródło filtrowanej, schłodzonej wody, o trzech stopniach nasycenia dwutlenkiem węgla do wyboru, dostępnej prosto z baterii kuchennej. Zastępując potrzebę produkcji butelkowanej wody mineralnej, produkt przyczynia się do zmniejszenia kosztów wody pitnej o 50 procent i ograniczenia emisji dwutlenku węgla o 61 procent. Oferująca najwyższy poziom higieny oraz komfortu, produkowana w Japonii, ale zaprojektowana z myślą o europejskich użytkownikach, toaleta myjąca Grohe Sensia Arena wyznacza nowe standardy w zakresie inteligentnej higieny osobistej. Bateria łazienkowa Grohe Lineare, o doskonale wyważonych proporcjach, jest połączeniem najdelikatniejszego kształtu korpusu baterii, jaki kiedykolwiek stworzono, płaskiej wylewki i wizualnie powściągliwej dźwigni, z czystym, współczesnym wzornictwem. Wyróżniające się szczególnie cienkim i smukłym korpusem, kolekcje kuchenne Concetto Professional i Essence Professional są mariażem eleganckiego i zmysłowego designu z wysoką funkcjonalnością, dzięki czemu czynią pracę w kuchni jeszcze bardziej wydajną i wygodną. Rozszerzona kolekcja baterii Essence, która teraz dostępna jest w nowych, ekskluzywnych kolorach i supernowoczesnych powłokach, podąża za światowym trendem promującym indywidualność w kategorii produktów do łazienki i kuchni.

Sześć nagród Red Dot 2017 jest doskonałym dowodem pozycji firmy Grohe, jako lidera rynku. Wszystko dzięki konsekwencji w działaniu zgodnie z kluczowymi wartościami: jakość, technologia, design i zrównoważony rozwój.

(źródło: Grohe)

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze