7.5 C
Warszawa
środa 24 kwietnia • 2024
Strona głównaGRYGOD'S TRIGGER W PLANIE WYDAWNICZYM TECHLANDU NA POLSKĘ I ŚWIAT

GOD’S TRIGGER W PLANIE WYDAWNICZYM TECHLANDU NA POLSKĘ I ŚWIAT

Wydawnictwo Techland ogłosiło, że wyda w Polsce i na świecie dzieło krakowskiego studia One More Level – God’s Trigger. Na Zachodzie gra będzie dostępna w dystrybucji cyfrowej, a w Polsce doczeka się pudełkowego wydania.

God’s Trigger to gra akcji z widokiem top-down stworzona przez studio One More Level, twórcy m.in. Warlock vs Shadows.  Miks strzelanki i slashera podany w komiksowej oprawie. Oferuje dynamiczną i bezpardonową rozgrywkę, w której znajdą się też elementy taktycznego planowania. Twórcy stworzyli tryb Divine Focus, w wolnym tłumaczeniu – „boskie skupienie”, który sprawia, że czas płynie tylko w momencie poruszania się bohatera.

God’s Trigger, którego prezentację można zobaczyć na tegorocznym Gamescom w Kolonii, przenosi koncepcję drużynowego co-opa na całkiem nowy poziom. Niecodzienny sojusz Anioła i Demonicy musi stawić czoła Czterem Jeźdźcom Apokalipsy i zapobiec zniszczeniu całego życia na Ziemi. Grę, podczas wcześniejszych prezentacji dla mediów, określano jako polską odpowiedź na Hotline Miami. W God’s Trigger dostępne będzie kilka trybów rozgrywki. Gracz będzie mógł zatem spróbować kampanii dla pojedynczego gracza lub wypróbować swoich sił w trybie kooperacji.

Premierę God’s Trigger zapowiedziano na początek 2018 roku, ale wersja grywalna dostępna jest już teraz w Strefie Biznesowej na stoisku D-020 w hali 2.2. Z tytułem można się także zapoznać w strefie ogólnodostępnej na targach Gamescom w Kolonii.

God’s Trigger pojawi się na polskim rynku na początku 2018 roku. Więcej szczegółów niebawem.

Dostępny jest także zwiastun:

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze