21.1 C
Warszawa
czwartek 18 lipca • 2024
Strona głównaROZRYWKAGETIN BANK ROZWIJA OFERTĘ DLA OBYWATELI UKRAINY

GETIN BANK ROZWIJA OFERTĘ DLA OBYWATELI UKRAINY

Od 16 października 2017 roku nowy, flagowy rachunek Getin Banku „Konto Proste Zasady” stał się łatwiej dostępny dla obywateli Ukrainy, przebywających na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej. Teraz do otwarcia rachunku wystarczy paszport lub karta pobytu. Oprócz wsparcia ukraińskojęzycznej Infolinii, która pomaga w założeniu konta w każdym oddziale Banku, do końca roku 15 placówek Getin Banku będzie oferowało obsługę w języku ukraińskim. Oferta Getin Banku dla obywateli Ukrainy powstała przy współpracy z należącym do Getin Holding Idea Bank Ukraina. Do 15 stycznia 2018 roku przelewy do tego Banku będą bezpłatne.

„Nawiązanie współpracy pomiędzy Idea Bank Ukraina i specjalizującym się w obsłudze Klientów detalicznych Getin Bankiem było naturalnym krokiem w wykorzystaniu potencjału biznesowego obu podmiotów” – powiedział Piotr Kaczmarek, Prezes Zarządu Getin Holding. „Oferta darmowych przelewów z Getin Banku do Idea Banku Ukraina to przełomowe rozwiązanie i znacząca oszczędność czasu i pieniędzy dla osób zainteresowanych częstymi transferami środków na Ukrainę”– dodaje.

Obywatele Ukrainy mogą w łatwy sposób założyć Konto Proste Zasady, stworzone z myślą o tych, którzy cenią sobie przejrzyste i proste rozwiązania w bankowości. Do założenia rachunku potrzebny jest bowiem tylko jeden dokument – paszport zagraniczny lub karta pobytu. Konto Proste Zasady jest całkowicie darmowe, jeśli jego posiadacz wykona jedną płatność kartą debetową lub BLIKIEM w miesiącu (na dowolną kwotę). Klient nie poniesie żadnych opłat za prowadzenie rachunku, kartę debetową, przelewy przez Bankowość Internetową i Mobilną (w obrębie polskiego systemu bankowego) oraz wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce. Karta debetowa zostanie wydana od ręki w placówce podczas zakładania konta.

Do końca roku w 15 placówkach Getin Banku, zlokalizowanych w 5 największych miastach w Polsce, będzie można porozmawiać z doradcą po ukraińsku. Już teraz obsługa obywateli Ukrainy jest możliwa w każdym oddziale Banku. W przypadku trudności językowych, wsparcie zapewnia dedykowana infolinia dostępna w językach ukraińskim i rosyjskim w godzinach od 8:00 do 18:00 od poniedziałku do piątku. Oczywiście, przed podpisaniem umowy każdy Klient może zapoznać się ze wzorcami dokumentów sporządzonymi w języku ukraińskim. Dodatkowo Klienci korzystający z sieci bankomatów Planet Cash mogą wybrać obsługę bankomatu w języku ukraińskim.

„Odpowiadamy na zapotrzebowania rynku i na potrzeby osób, które przyjeżdżają do Polski zza wschodniej granicy i chcą skorzystać z podstawowych produktów i usług bankowych. Dlatego właśnie wprowadziliśmy szereg ułatwień dla coraz liczniejszej grupy obywateli Ukrainy w naszym kraju, którzy chcieliby skorzystać z naszej oferty”- mówi Maciej Szczechura, Członek Zarządu Getin Noble Banku, odpowiedzialny za Pion Bankowości Detalicznej. „Specjalnie dla nich uruchomiliśmy dedykowaną infolinię w języku ukraińskim, a do końca roku obsługę w tym właśnie języku będzie prowadzić już 15 oddziałów Getin Banku” – dodaje.

W ramach współpracy z Grupą Getin Holding posiadacze Konta Proste Zasady mogą skorzystać z darmowych szybkich przelewów do Idea Bank Ukraina. Pieniądze dotrą na konto odbiorcy nawet kolejnego dnia roboczego. Promocyjna oferta obowiązuje do 15 stycznia 2018 r. Dodatkowo, Konto Proste Zasady gwarantuje dostęp do atrakcyjnych dodatkowych pakietów ubezpieczeń, w tym Pakietu Niezawodnego – pomocy specjalistów w ramach assistance domowego i medycznego – dostępnego przez pierwsze 6 miesięcy bezpłatnie. W ramach tego Pakietu Klienci mogą skorzystać m.in. z całodobowej pomocy medycznej w razie nieszczęśliwego wypadku lub nagłego zachorowania, a także pomocy fachowców w przypadku nagłych zdarzeń losowych w miejscu zamieszkania (ubezpieczenie obejmuje zdarzenia ubezpieczeniowe, które wystąpiły na terytorium RP). Ponadto, posiadacz konta może zakupić Pakiet Ochrona Karty. Zabezpiecza on przed skutkami kradzieży gotówki z bankomatu, bezprawnego użycia karty, zniszczenia lub utraty zakupów, które zostały opłacone za jej pomocą, oraz kradzieży rzeczy osobistych (Pakiet Teczka). Pakiet obejmuje także ubezpieczenie OC w życiu prywatnym.

Wszystkie informacje dotyczące oferty dla obywateli Ukrainy znajdują się w dedykowanej zakładce na stronie internetowej Getin Banku – ua.getinbank.pl. Równocześnie we wszystkich oddziałach Banku dostępne są materiały informacyjne, tj. ulotki w ukraińskiej wersji językowej, a w placówkach, w których doradcy mówią w j. ukraińskim także przewodnik po Koncie Proste Zasady.

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze