26 C
Warszawa
sobota 22 czerwca • 2024
Strona głównaROZRYWKAGALA MEDIÓW I PRZEDSIĘBIORCÓW DOBROCZYNNOŚCI 2016

GALA MEDIÓW I PRZEDSIĘBIORCÓW DOBROCZYNNOŚCI 2016

19 grudnia w warszawskiej Operze Kameralnej odbyła się gala Mediów i Przedsiębiorców Dobroczynności 2016. Cel wydarzenia był szczytny, gdyż wszystkie zebrane środki przekazane zostały dla Domu Samotnej Matki i Dziecka w Warszawie.

Pomysłodawcami całej akcji była fundacja „Pomaganie jest Trendy” która przy współpracy z aktorką Olgą Bołądź zorganizowała event. Podczas Gali zostały przyznane statuetki dla mediów, a także przedsiębiorców którzy zdecydowali się wesprzeć całą akcję.

Nagrody otrzymał m. in. Dzień dobry TVN, Plejada, Party, Radio Eska i Nova TV.

Na scenie wystąpiły: Marzena Ugorna i Marta Dryll, a całą galę poprowadzili Robert Żołędziewski, Artur Łodyga i Prezes Fundacji „Pomaganie jest Trendy” Krzysztof Gorzkiewicz.

W trakcie imprezy zaprezentowano bajkę „Świat Babu” z udziałem wspierających akcję gwiazd oraz fundacyjne produkty, które przygotowuje dla nas firma Aroma Car czy Planet Food.

Ponadto podczas gali odbyły się licytacje przedmiotów i tu np. Marcin Miller z grupy Boys wylicytował skórzaną kurtkę (rekwizyt z serialu Dywizjon 303) za 1700 zł.

Na gali nie zabrakło gwiazd, pojawili się m.in. Michał Wiśniewski, Karolina Pilarczyk, Michał Milowicz czy Jankes z Radia Eska.

Zobacz wywiad z Marcinem Millerem (z grupy Boys):

https://www.youtube.com/watch?v=YvB5hQ6cjuw

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z gali:

[Best_Wordpress_Gallery id=”151″ gal_title=”20161221230000″]

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze