19 grudnia w warszawskiej Operze Kameralnej odbyła się gala Mediów i Przedsiębiorców Dobroczynności 2016. Cel wydarzenia był szczytny, gdyż wszystkie zebrane środki przekazane zostały dla Domu Samotnej Matki i Dziecka w Warszawie.

Pomysłodawcami całej akcji była fundacja „Pomaganie jest Trendy” która przy współpracy z aktorką Olgą Bołądź zorganizowała event. Podczas Gali zostały przyznane statuetki dla mediów, a także przedsiębiorców którzy zdecydowali się wesprzeć całą akcję.

Nagrody otrzymał m. in. Dzień dobry TVN, Plejada, Party, Radio Eska i Nova TV.

Na scenie wystąpiły: Marzena Ugorna i Marta Dryll, a całą galę poprowadzili Robert Żołędziewski, Artur Łodyga i Prezes Fundacji „Pomaganie jest Trendy” Krzysztof Gorzkiewicz.

W trakcie imprezy zaprezentowano bajkę „Świat Babu” z udziałem wspierających akcję gwiazd oraz fundacyjne produkty, które przygotowuje dla nas firma Aroma Car czy Planet Food.

Ponadto podczas gali odbyły się licytacje przedmiotów i tu np. Marcin Miller z grupy Boys wylicytował skórzaną kurtkę (rekwizyt z serialu Dywizjon 303) za 1700 zł.

Na gali nie zabrakło gwiazd, pojawili się m.in. Michał Wiśniewski, Karolina Pilarczyk, Michał Milowicz czy Jankes z Radia Eska.

Zobacz wywiad z Marcinem Millerem (z grupy Boys):

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z gali:
Fot. Daniel Zadrożny
« 1 z 24 »

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Wielkie otwarcie flagowej perfumerii Sephora w warszawskiej Westfield Arkadia

Flagowa perfumeria Sephora w Polsce, zlokalizowana w warszawskiej