5.3 C
Warszawa
poniedziałek 22 kwietnia • 2024
Strona głównaGRYFrostpunk: Console Edition - zwiastun fabularny

Frostpunk: Console Edition – zwiastun fabularny

Frostpunk – gra strategiczna łącząca cechy produkcji typu city-builder z unikalnym symulatorem XIX-wiecznego społeczeństwa i mroźnym survivalem – zbliża się do zaplanowanej na 11 października premiery na konsolach, a już teraz gracze mogą obejrzeć fabularny zwiastun gry.

11 bit studios dołożyło wszelkich starań, by stworzyć grę strategiczną, w którą w intuicyjny i naturalny sposób uda się grać za pomocą konsolowego kontrolera. Frostpunk: Console Edition na Xbox One i PlayStation 4 został zatem w niektórych kwestiach zbudowany od podstaw. Wśród czołowych zmian są przemodelowany system sterowania oraz odświeżony interfejs użytkownika m.in. z nowymi kołami wyborów, akcjami szybkiego dostępu i wygodnym grupowaniem dostępnych w grze budynków.

Zobacz również: Children of Morta i Frostpunk: Console Edition dostępne w przedsprzedaży na Xbox One i PlayStation 4

Dla wszystkich graczy konsolowych, którzy nie znają Frostpunka, mamy wprowadzenie w mroźne uniwersum gry w postaci zwiastuna fabularnego:

Frostpunk to gra traktująca o przetrwaniu stojącego nad krawędzią społeczeństwa, w której ciepło oznacza życie, a każda decyzja ma swoją cenę. Zadaniem gracza jest zbudowanie na zamarzniętym pustkowiu miasta, którego sercem jest parowy generator. Teraz kompleksowa, strategiczna rozgrywka, połączona z bogatą fabułą i niezrównanym survivalowym doświadczeniem, dostępna będzie na konsolach. Frostpunk: Console Edition będzie prawdziwym testem dla twojej taktycznej wiedzy.

Zobacz więcej w kategorii: Gry

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze