28.1 C
Warszawa
piątek 24 maja • 2024
Strona głównaGRYFORTNITE - NOWA GRA AKCJI OD EPIC GAMES W PLANIE WYDAWNICZYM CENEGI

FORTNITE – NOWA GRA AKCJI OD EPIC GAMES W PLANIE WYDAWNICZYM CENEGI

Cenega, partner dystrybucyjny firmy Epic Games, Inc. w Polsce, Czechach, na Słowacji i Węgrzech poinformowała, że do jej planu wydawniczego trafiła gra Fortnite – kooperacyjna gra FPS z budowaniem fortyfikacji. Tytuł w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej pojawi się na PC z Windows 25 lipca. Za lokalizację odpowiada Epic Games, Inc.

Fortnite w wersji pudełkowej ukaże się w Edycji bohaterów wzbogaconej o wartościowe bonusy. W skład tego wydania wejdą gra i dodatki o wartości ponad 400 zł!:

– Pakiet 8 rzadkich bohaterów

– Pakiet rzadkiego uzbrojenia (4 rodzaje broni i jedna pułapka)

– Ekskluzywny pistolet fundatora

– I jeszcze więcej!

Zobacz również: Filary Ziemi – Oczekiwana gra na podstawie bestsellerowej powieści Kena Folletta

Cechy gry:

– Zbierz zespół. Rekrutuj i trenuj komandosów, wojowników ninja, konstruktorów i obcych. Przydziel do drużyny największych wymiataczy i razem odbijcie Ziemię.

– Projektuj i podbijaj. Przełomowy system budowania umożliwi ci tworzenie wymyślnych fortec. Zwab potwory w niszczycielskie pułapki z zatrutymi strzałkami, metalowymi kolcami czy działkami obronnymi. Ale buduj uważnie, hordy potworów potrafią wyczuć wady konstrukcyjne jak świeże mięso.

– Ćwicz rzemiosło. Wykorzystaj zebrane surowce, aby tworzyć wystrzałowe bronie, jak domowe snajperki, hydrauliczne kilofy i katapulty, które wyrzucą potwory w powietrze. Rozwijaj drzewko rozwoju bohatera, żeby odblokować więcej dziwacznych narzędzi destrukcji do budowy.

– Poznawaj przyjaciół. Dzięki grze z proceduralnie generowanymi mapami, do której w każdej chwili można dołączyć lub wyjść, Fortnite spodoba się zarówno fanom shooterów, budowania, eksplorowania, jak i każdemu ninja.

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze