21.1 C
Warszawa
czwartek 18 lipca • 2024
Strona głównaMUZYKAFILIPEK FT. RETO - ŻYCIE JEST PIĘKNE. ZOBACZ ICH WSPÓLNY KLIP!

FILIPEK FT. RETO – ŻYCIE JEST PIĘKNE. ZOBACZ ICH WSPÓLNY KLIP!

QueQuality prezentuje trzeci klip promujący nowy album Filipka pt. „Rozdział Zamknięty”. Gościnnie w numerze udzielili się ReTo oraz Natalia Trocewicz.

Za produkcje numeru odpowiada PSR, natomiast teledysk to dzieło ekipy Distort Media. „Rozdział Zamknięty” jest podsumowaniem dotychczasowe twórczości artysty oraz najbardziej ambiwalentną płytą jaką nagrał. Po lekkim i przyjemnym „Młodym Bukowskim” oraz ciężkiej i lirycznej „Grze na Emocjach” pora na huśtawkę nastrojów jaką jest nowy projekt. Jest to połączenie obu poprzednich płyt i zakończenie życiowej trylogii która wiązała się z tymi płytami. Płyta cechuje się olbrzymią różnorodnością, każdy kawałek wyraża coś innego, każdy kawałek jest napisany w innym stanie emocjonalnym, a jednocześnie łączy się w całość gdyż jedynym wspólnym mianownikiem jest emocjonalna sinusoida.

Zobacz również: ReTo – „UA”. Nowy numer produkcji Secretrank

Płytę wsparli najlepsi producenci tacy jak Foux, PLN Beats, PSR, Secret Rank oraz Megot. Goście są póki co tajemnicą, jednak można liczyć na ciekawe ksywki. Zobacz klip Filipek feat. ReTo – „Życie jest piękne”:

Zobacz więcej w kategorii: Muzyka rap/r&b

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze