7.9 C
Warszawa
środa 24 kwietnia • 2024
Strona głównaGRYFANTASTYCZNA PRZYGODA W ŚWIECIE KLOCKÓW - PREMIERA PORTAL KNIGHTS

FANTASTYCZNA PRZYGODA W ŚWIECIE KLOCKÓW – PREMIERA PORTAL KNIGHTS

Portal Knights – pozycja skierowana do wszystkich fanów wirtualnego budowania i fantastyki, wcześniej dostępna wyłącznie na PC – trafiła na rynek w konsolowej wersji. Gra studia Keen Games dostępna jest na PlayStation 4 oraz Xbox One.

Polecamy: Poznaj czołowych agentów w nowym zwiastunie Agents of Mayhem

Portal Knights to wyjątkowo połączenie. Rozgrywkę polegającą na craftingu i budowaniu świata wokół, wzbogacono o elementy RPG. Większy nacisk położono również na starcia. Gracz tworzy postać wybierając spośród trzech klas różniących się umiejętnościami. Wyposażony w łuk Łowca to spec od walki na dystans, podobnie jak Mag, jednak ten drugi – ze względu na nikłą siłę fizyczną, nie sprawdzi się podczas pozyskiwania surowców do budowy.

Nowość w ofercie Wydawnictwa Techland to idealne rozwiązanie dla lubiących kooperację – zarówno sieciową jak i lokalną. Gra pozwala na rozgrywkę online oraz offline: w czteroosobowym zespole poprzez Sieć lub w dwuosobowym – na jednej konsoli i podzielonym ekranie.

Portal Knights w pudełkowym wydaniu na PlayStation 4 oraz Xbox One dostępny jest od 19 maja w cenie 139,90 zł. Użytkownicy obu konsol mogą sprawdzić darmowe demo. Wersja na PS4 zawiera The Gold Throne Pack czyli dodatki cyfrowe.

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze