24.9 C
Warszawa
piątek 22 września • 2023
Strona głównaGRYF1 2017 Z POLSKĄ LOKALIZACJĄ I NOWYM ZWIASTUNEM

F1 2017 Z POLSKĄ LOKALIZACJĄ I NOWYM ZWIASTUNEM

Wydawnictwo Techland poinformowało, że tegoroczna odsłona oficjalnej gry Formuły 1 dostępna będzie w polskiej wersji językowej. W odpowiedzi na liczne zapytania graczy, Techland pracuje nad lokalizacją kinową. Ponadto studio Codemasters oraz Koch Media wraz z polskim wydawcą gry zapraszają do obejrzenia nowego zwiastuna z rozgrywką, prezentującego w akcji nowe jak i klasyczne bolidy królowej sportów motorowych. F1 2017 ukaże się 25 sierpnia.

Dwanaście klasycznych maszyn to jedna z nowości, które najbardziej rozgrzewają wyobraźnię fanów. Ponadto na zwiastunie można ujrzeć debiutujący w serii, legendarny nocny tor miejski w Monako.

– Ostatnio fani śledzili informacje o klasycznych bolidach, ale wiemy, że chcieli też zobaczyć w akcji najnowsze maszyny. Bolidy z sezonu 2017 osiągają zawrotne prędkości, ale są szersze i cięższe. By zachować balans między aerodynamiką i przyczepnością opon musieliśmy przebudować model fizyki w grze, co było nie lada wyzwaniem – mówi Lee Mather, dyrektor kreatywny F1 2017.

Deweloper jest pewien, że nocny tor w Monako będzie nie lada sprawdzianem umiejętności dla każdego gracza. Poza nim i 20 torami z aktualnego sezonu, gracze mogą ścigać się na czterech całkiem nowych krótkich torach w Wielkiej Brytanii, Bahrajnie, USA i jeszcze jednym, który niedługo zostanie zaprezentowany.

Gracze, którzy zamówią F1 2017 przed premierą lub kupią edycję Day One, otrzymają wcześniejszy dostęp do McLarena MP4/4 jako części pakietu „F1 2017 Special Edition”. Model McLaren MP4/4 będzie można zakupić oddzielnie w późniejszym czasie. Pozostałe jedenaście bolidów jest dostępne we wszystkich edycjach gry. F1 2017 w wersja na PlayStation 4, Xbox One oraz PC, dostępne będzie na polskim rynku w dniu światowej premiery czyli 25 sierpnia.

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze