18.1 C
Warszawa
piątek 9 czerwca • 2023
Strona głównaMUZYKAEMINEM POWRACA! NAGRAŁ UTWÓR Z BEYONCE - WALK ON WATER

EMINEM POWRACA! NAGRAŁ UTWÓR Z BEYONCE – WALK ON WATER

Eminem wypuścił pierwszy singiel promujący jego nadchodzący album „Revival”. Zaskakującym gościem w utworze jest Beyoncé, z którą po raz pierwszy w karierze współpracował. Refren, który wykonuje amerykańska piosenkarka napisała Skylar Grey.

O albumie wiemy, że na pewno ma się pojawić jeszcze w tym miesiącu, sam Eminem potwierdził go, ale nie podał dokładnej daty premiery. Według nieoficjalnych źródeł „Revival” ma mieć premierę 17 listopada. Byłby to już 9 solowy album rapera, ostatni jaki wydał to „The Marshall Mathers LP 2” z 2013 roku. Jeżeli data 17 listopada okazałaby się prawdziwą datą premiery to „Revival” byłby jak dotąd najściślej strzeżonym projektem rapera, który wcześniejsze swoje produkcje promował z co najmniej kilkutygodniowym wyprzedzeniem.

Zobacz również: Eminem producentem hiphopowej komedii! Zobacz zwiastun Bodied

Walk On Water Eminema i Beyoncé to poruszający utwór, w którym Eminem rozlicza się ze swojego życia i kariery. Angielski magazyn „The Sun” podał informację, że Eminem pojawi się na nadchodzącym MTV EMA 2017 w Londynie i zaprezentuje tam swój nowy materiał. Posłuchajcie nowego utworu Eminema – Walk On Water (feat. Beyoncé):

Zobacz również

2 KOMENTARZE

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze