Eminem nie jest zbyt aktywny w mediach społecznościowych (ani także w zwykłych mediach) lecz to nie przeszkadza mu w śledzeniu na bieżąco aktualnych wydarzeń na świecie.

Ohydny akt terroru, jaki miał miejsce w Manchesterze kilka dni temu podczas koncertu Ariany Grande, za który odpowiedzialność wzięło tzw. Państwo Islamskie gdzie zginęły 22 osoby (w tym dzieci), a ponad 100 zostało rannych zszokował cały cywilizowany świat. Eminem na swoim niewielkim koncie na Twitterze (w porównaniu do innych znanych ludzi z show-biznesu) ukazał swoją humanitarną stronę zachęcając śledzących go 20 milionów ludzi do przekazania funduszy na rzecz Brytyjskiego Czerwonego Krzyża, a także Manchester Evening News.

Zobacz również: Onyx na Warsaw Challenge 2017!


„Dołącz do mnie w pomaganiu ofiarom Manchesteru i ich rodzinom, przekaż darowiznę na @BritishRedCross i @MENnewsdesk” – Slim Shady przedstawił cel zbiórki wynoszący 2.000.000£ (2.562.650 USD).

Na chwilę obecną zebrano już 85 procent tej kwoty – 1,712,623£. Aby zapewnić świat, że pieniądze rzeczywiście trafią na wyznaczony cel, Manchester Evening News opublikował oświadczenie na stronie JustGiving.

Zobacz klip Eminema do utworu „Guts Over Fear” ze ścieżki dźwiękowej do filmu „Do utraty sił”:

 

 

 

1 Komentarze

  1. Pingback: YELAWOLF - ROW YOUR BOAT. NOWY SINGIEL Z NADCHODZĄCEGO ALBUMU

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Bonus RPK, ReTo i Czerwin TWM wspólnie w numerze „Niepokój”

Ciemna Strefa zaprezentowała najnowszy singiel i klip Bonusa