Eliza Gwiazda dołączyła do zespołu współtworzącego dział lifestyle w Polskiej Agencji  Prasowej. Będzie realizować dla nich materiały z wydarzeń kulturalnych, modowych, urodowych oraz najciekawszych eventów i imprez w Warszawie.

W Polskiej Agencji Prasowej Gwiazda współtworzy dział lifestyle’u – prowadzi relacje z wydarzeń modowych, kosmetycznych i kulturalnych oraz przeprowadza wywiady z gwiazdami. Eliza Gwiazda to prezenterka TV i  blogerka. Prowadzi własny serwis www.wblyskufleszy.pl oraz przeprowadza relacje z eventów i wywiady dla naszego serwisu flaashh.pl. Od 15 stycznia możemy ją także oglądać w programie „Auto na wybiegu” emitowanym na kanale Motowizja.

Zobacz również: Rusza nowy projekt Singielka+

Wcześniej, w Telewizji Warszawa, prowadziła swój autorski przegląd wydarzeń ze świata polskiego show-biznesu – „Lożę Szyderców”. Eliza Gwiazda wraz ze swoim zespołem brała na tapetę polskich celebrytów. Na swoim koncie ma dziesiątki przeprowadzonych wywiadów i relacji z eventów. Polski przemysł rozrywkowy zna od podszewki. Teraz będziemy mogli również oglądać ją w produkcjach dla PAP Lifestyle.

 

1 Komentarze

  1. powodzenia Eliza 🙂

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Mali pacjenci oddziałów onkologicznych wyszli na wybieg w towarzystwie m.in. takich gwiazd jak Szymon Majewski czy Beata Tadla

14 października 2019 roku, w Hulakula Rozrywkowe Centrum