Warhammer: Vermintide 2 to kontynuacja cieszącej się uznaniem krytyków kooperacyjnej gry akcji w uniwersum Warhammera Vermintide. Wizualnie oszałamiająca i przełomowa gra akcji swoją premierę ma właśnie dziś 8 marca 2018 roku!

W grze Warhammer: Vermintide 2 przede wszystkim została poprawiona mechanika walki, dodano unikalne drzewka talentów, sporo nowych broni oraz poprawiono system łupów. Rozgrywka charakteryzuje się wysokim poziomem brutalności. Jako gracz jesteśmy częścią czteroosobowej drużyny, zaś naszym zadaniem jest walka z pułapkami rozsianymi na mapie i przebijanie się przez hordy nie tylko zmutowanych szczurów, ale również groźniejszych wyznawców Chaosu. Sam producent nazywa tę grę ewolucją gatunku pierwszoosobowych gier kooperacyjnych.

W oficjalnym opisie gry możemy przeczytać: „Gracze po raz kolejny sięgną po broń, aby wspólnie ćwiartować wrogów w krwawej, rewolucyjnej grze akcji osadzonej w apokaliptycznym, spustoszonym wojną świecie. Wraz z drużyną zmierzysz się z niespotykanymi dotąd wyzwaniami, usiłując przetrwać nieustające ataki. Tylko od Ciebie i Twoich sojuszników zależy, czy osiągniecie sromotną porażkę, czy zwyciężycie. Jeśli polegniecie, polegnie całe Imperium”.

Zobacz również: Frostpunk coraz bliżej wydania! 11 Bit Studios odsłania automatony

Zobacz zwiastun gry Warhammer: Vermintide 2:

1 Komentarze

  1. Serdecznie dziękuję za odpowiedź;)

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Ultra Off-Road 2019: Alaska wkrótce na Nintendo Switch

Już 25 października br. na Nintendo Switch wydany