23.7 C
Warszawa
poniedziałek 20 maja • 2024
Strona głównaMUZYKADUA LIPA ZASKAKUJE! DZIŚ PREMIERA TELEDYSKU DO JEJ NOWEGO SINGLA IDGAF!

DUA LIPA ZASKAKUJE! DZIŚ PREMIERA TELEDYSKU DO JEJ NOWEGO SINGLA IDGAF!

Dla fanów pięknej Dua Lipy mamy dwie znakomite informacje. Pierwsza dotyczy nowego singla 22-letniej gwiazdy, a druga jej koncertu w Polsce. Artystka będzie jedną z gwiazd Orange Warsaw Festival 2018!

„IDGAF” pochodzi z imiennej, debiutanckiej płyty Brytyjki o kosowskich i albańskich korzeniach. Brzmienie „IDGAF” nadali Stephen „KOZ” Kozmeniuk, Larzz Principato, Lorna oraz Blackwood. Gościnnie śpiewa w niej MNEK.

„Nakręcenie tego teledysku, zajęło nam 22 godziny. Z magicznymi ludźmi dzieją się magiczne rzeczy. Obraz pokazuje, jak walczą ze sobą słaba i silna strona ludzkiej natury, aby w końcu dowieść, że miłość do samego siebie jest tym, co pozwala pokonać wszelkie trudności, wszelkie negatywne opinie, jakie napływają pod naszym adresem” – mówi Dua Lipa.

Klip wyreżyserował Henry Scholfield, mający między innymi na koncie wideo do ostatniego mega przeboju Dua Lipy „New Rules”, który zdobył status podwójnej platyny w Polsce. „IDGAF” to szósty singlowy utwór z debiutanckiej płyty artystki. Album „Dua Lipa” miał premierę w 2017 roku i zarówno na Wyspach jak i w Polsce pokrył się złotem.

Zobacz również: Jason Derulo – If I’m Lucky. Oficjalne lyric video

Drugą miłą niespodzianką dla fanów piosenkarki jest jej ponowna wizyta w naszym kraju. Potwierdzono już, że Dua Lipa będzie jedną z gwiazd Orange Warsaw Festival 2018, obok Sama Smitha, Florence And The Machin i LCD Soundsystem. Impreza odbędzie się 1-2 czerwca na Torze Wyścigów Konnych na Służewcu. Artystka w 2017 roku wystąpiła po raz pierwszy w Polsce podczas festiwalu Open’er.

Dua Lipa – IDGAF, zobacz teledysk:

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze