Dla fanów pięknej Dua Lipy mamy dwie znakomite informacje. Pierwsza dotyczy nowego singla 22-letniej gwiazdy, a druga jej koncertu w Polsce. Artystka będzie jedną z gwiazd Orange Warsaw Festival 2018!

„IDGAF” pochodzi z imiennej, debiutanckiej płyty Brytyjki o kosowskich i albańskich korzeniach. Brzmienie „IDGAF” nadali Stephen „KOZ” Kozmeniuk, Larzz Principato, Lorna oraz Blackwood. Gościnnie śpiewa w niej MNEK.

„Nakręcenie tego teledysku, zajęło nam 22 godziny. Z magicznymi ludźmi dzieją się magiczne rzeczy. Obraz pokazuje, jak walczą ze sobą słaba i silna strona ludzkiej natury, aby w końcu dowieść, że miłość do samego siebie jest tym, co pozwala pokonać wszelkie trudności, wszelkie negatywne opinie, jakie napływają pod naszym adresem” – mówi Dua Lipa.

Klip wyreżyserował Henry Scholfield, mający między innymi na koncie wideo do ostatniego mega przeboju Dua Lipy „New Rules”, który zdobył status podwójnej platyny w Polsce. „IDGAF” to szósty singlowy utwór z debiutanckiej płyty artystki. Album „Dua Lipa” miał premierę w 2017 roku i zarówno na Wyspach jak i w Polsce pokrył się złotem.

Zobacz również: Jason Derulo – If I’m Lucky. Oficjalne lyric video

Drugą miłą niespodzianką dla fanów piosenkarki jest jej ponowna wizyta w naszym kraju. Potwierdzono już, że Dua Lipa będzie jedną z gwiazd Orange Warsaw Festival 2018, obok Sama Smitha, Florence And The Machin i LCD Soundsystem. Impreza odbędzie się 1-2 czerwca na Torze Wyścigów Konnych na Służewcu. Artystka w 2017 roku wystąpiła po raz pierwszy w Polsce podczas festiwalu Open’er.

Dua Lipa – IDGAF, zobacz teledysk:

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Premiera najnowszej płyty zespołu Mikromusic – „Mikromusic z dolnej półki”

20 września odbędzie się premiera najnowszej płyty zespołu