8 C
Warszawa
środa 24 kwietnia • 2024
Strona głównaGRYDOBRA GRA PLUS NA RYNKU OD 16 LISTOPADA

DOBRA GRA PLUS NA RYNKU OD 16 LISTOPADA

Na sklepowe półki wraca dobrze znana graczom seria Wydawnictwa Techland. W odświeżonej Dobrej Grze Plus znajdą się uznane tytuły, które od teraz będą do nabycia w najniższych jak dotąd na polskim rynku cenach. Większość pozycji w serii zawierać będzie szereg cyfrowych dodatków w postaci DLC, ścieżek dźwiękowych czy artbooków.

W ramach Dobrej Gry Plus za 29,90 zł dostępne będą znane i sprawdzone marki. Każda gra może pochwalić się wysokimi ocenami i wysoką jakością. Start serii Dobra Gra Plus to okazja, by uzupełnić kolekcję ponieważ pod specjalnie zaprojektowanymi pudełkami nabywcy znajdą premierowe okładki. Seria zachowa również różnorodność i zaoferuje produkcja dla wielu grup odbiorców. Wśród oferty znajdzie się między innymi klimatyczna gra akcji o wojowniku cienia – Aragami, nastawione na survival The Flame in the Flood, udana przygodówka Obduction czy polski horror o światowej sławie w postaci Layers of Fear. Pozostałe tytuły to Quern – Undying Thoughts, Holy Potatoes! We’re in Space?!, Valhalla Hills oraz Necropolis: Brutal Edition.

W serii Dobra Gra Plus znajdą się:
  1. Aragami – Soundtrack, Artbook, Dzienniki dewelopera
  2. The Flame in the Flood – Artbook, Poradnik przetrwania, Odznaki sprawności, Pocztówki
  3. Holy Potatoes – Fan kit, 3 unikalne pocztówki, Kolekcjonerski plakat
  4. Layers of Fear – Cyfrowy artbook, Soundtrack, Plakat, Fan kit
  5. Necropolis – Brutal Edition: nowa klasa postaci The Brute, nowa mapa The Black Forest
  6. Obduction – Poradnik
  7. Valhalla Hills – Season pass, Plakat, 5 przedmiotów specjalnych, artbook, soundtrack
Dobra Gra Plus ukaże się na polskim rynku 16 listopada. Każda z ośmiu pudełkowych edycji będzie dostępna za 29,90 zł. Gry posiadają kinową lokalizację.
Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze