Studio Codemasters zaprezentowało najnowszy zwiastun DiRT Rally 2.0. Wideo przedstawia jedne z najbardziej ikonicznych rajdowych aut w historii.

Najnowsza symulacja uznanego brytyjskiego dewelopera pojawi się na PC, PS4 i Xbox One 26 lutego 2019 roku, a jej polskim dystrybutorem będzie partner Koch Media – Wydawnictwo Techland.

Zobacz również: Znamy listę nominowanych do The Steam Awards 2018

Alpine Renault A110 1600 S na trasie w Nowej Zelandii to najlepsze, co do zaoferowania miały lata 60-te. Lata 70-te to z kolei Ford Escort Mk II prezentowany w Australii. Po hiszpańskim żwirze przemyka w zwiastunie Audi Sport quattro S1 E2 – reprezentant słynnej Grupy B z lat 80-tych. W zwiastunie nie mogło zabraknąć też kultowego SUBARU Impreza 1995.

Zwiastun po raz pierwszy prezentuje jak wygląda degradacja toru w DiRT Rally 2.0. W grze wszystkie odcinki specjalne „ewoluują” wraz z przebiegiem rajdu.

Pierwsi kierowcy na trasie muszą mierzyć się z luźnym żwirem co oznacza, że czeka ich walka o trakcję. Ciężko wówczas o osiągnięcie najlepszego czasu. Optymalny moment przejazdu to 5-10 miejsce w kolejce. Im dalej, tym powierzchnia ma więcej kolein, więc by poradzić sobie z ewoluującym torem, musisz dostosować styl jazdy i ustawienia pojazdu do warunków. Nawet pokonując ten sam etap tysiąc razy, zawsze będzie on niósł inne wyzwanie – mówi rajdowy konsultant studia Codemasters, Jon Armstrong.

DiRT Rally 2.0 – zobacz zwiastun gry:

DiRT Rally 2.0 to oficjalna gra Rallycrossowych Mistrzostw Świata (FIA World Rallycross Championship, których partnerem jest Monster Energy). Produkcja pojawi się na PlayStation 4, Xbox One i Windows PC 26 lutego 2019. Gracze, którzy zamówią wydanie Deluxe Edition, będą mieli dostęp do gry od 22 lutego, a także otrzymają pierwsze dwa sezony materiałów po premierze.

Zobacz więcej w kategorii: Gry

4 Komentarze

  1. Teraz sobie pykam w WRC FIA World, ale ta zmiana toru podczas wyścigu mnie nakręca na tą gierkę 😀

  2. Mazowiecki_Tadek

    Kupie dla samego Audi sport quattro, klasyczek

  3. Ale to będzie dobre! Już się nie mogę doczekać!

    1. Jedyneczka była epicka

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Ultra Off-Road 2019: Alaska wkrótce na Nintendo Switch

Już 25 października br. na Nintendo Switch wydany