19.3 C
Warszawa
poniedziałek 20 maja • 2024
Strona głównaGRYChildren of Morta i Frostpunk: Console Edition dostępne w przedsprzedaży na Xbox...

Children of Morta i Frostpunk: Console Edition dostępne w przedsprzedaży na Xbox One i PlayStation 4

Od wycieczki na szczyt fantastycznej góry Morta po niekończącą się, surową postapokaliptyczną zimę – polski wydawca 11 bit studios ogłosił, że czołowe tytułu tegorocznej oferty – stworzony samodzielnie Frostpunk oraz powstałe w Dead Mage studio Children of Morta – dostępne są w przedsprzedaży na Xbox One i PlayStation 4. Obie produkcje otrzymają cyfrowe i pudełkowe edycje, a także limitowane Signature Edition przygotowane wraz z firmą Merge Games.

Frostpunk: Console Edition – mroźny city-builder i gra survivalowa w jednym, w której gracz rządzi społeczeństwem próbującym przetrwać apokalipsę – ukaże się 11 października 2019 roku i trafił do sprzedaży w Xbox Store i PlayStation Store. Dodatkowo posiadacze konsoli Sony otrzymają 10-procentowy rabat od ceny 119,99 PLN przy zakupie przedpremierowym. System sterowania we Frostpunk: Console Edition został całkowicie przemodelowany i stworzony niemal od podstaw, by zapewnić posiadaczom konsol jak najlepsze doświadczenia podczas grania w tę strategię.

Zobacz również: Tryb Endless Mode debiutuje dziś w grze Frostpunk!

Frostpunk: Console Edition, pre-order trailer:

Children of Morta – gra RPG akcji z hack n’ slashowymi bitwami i rodziną odważnych bohaterów – trafi na konsole 15 października i również dostępne jest już w Xbox Store i PlayStation Store (również ze zniżką minus 10%) w cenie 79,99 PLN. Tego samego dnia ukaże się wersja na Nintendo Switch, której zamówienia przedpremierowe ruszą wkrótce.

Children of Morta: Console Edition, pre-order trailer:

 

Frostpunk i Children of Morta dostępne są w standardowych wydaniach pudełkowych, ale dla fanów edycji kolekcjonerskich 11 bit studios przygotowało wraz z Merge Games wydania Signature Edition. Limitowane edycje zawierają artbooki, emaliowe piny i szereg innych dodatków.

Fot. mat. prasowy

Frostpunk Signature Edition na Xbox One i PlayStation 4 dostępny jest tutaj. Children of Morta Signature Edition – ukazujące się na Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Switch i PC – w tym miejscu.

Zobacz więcej w kategorii: Gry

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze