Bestsellerowy Car Mechanic Simulator, który zdobył dużą popularność na PC, wkrótce trafi również na Nintendo Switch. Stworzony przez Red Dot Games symulator mechanika samochodowego pozwala na zbudowanie własnego imperium warsztatowego. Datę premiery Car Mechanic Simulator Pocket Edition w cyfrowej dystrybucji (Nintendo eShop) ustalono na 27 września 2019 roku.

Symulator został stworzony przez polskie studio Red Dot Games. Wydawcą Car Mechanic Simulator Pocket Edition na Nintendo Switch jest Ultimate Games S.A. Produkcja Red Dot Games oferuje graczom bardzo rozbudowane możliwości. Przykładowo, każdy samochód posiada kilkaset osobnych części (m.in. elementy wnętrza, karoserii i silnika) i można go rozłożyć na części pierwsze.

Kluczowym elementem rozgrywki w Car Mechanic Simulator Pocket Edition są naprawy samochodów. Przyjmowanie zleceń od klientów pozwala na zarobienie pieniędzy, które można później wydawać m.in. na ulepszenia warsztatu oraz pogłębianie umiejętności. Dostępne w grze zlecenia są mocno zróżnicowane – zarówno pod względem trudności, jak i skomplikowania.
Gracz może też m.in. brać udział w aukcjach, by kupować zdewastowane auta, a następnie odnawiać je i sprzedawać z zyskiem lub gromadzić we własnej kolekcji.

Car Mechanic Simulator Pocket Edition oparto na bardzo dobrze przyjętej przez graczy odsłonie serii na PC – Car Mechanic Simulator 2015. Tytuł ten ma obecnie aż 90 proc. pozytywnych recenzji na platformie Steam.

Zobacz również: Wykaż się kreatywnością w najnowszej aktualizacji Crossout!

„Pocket Edition ma taką samą zawartość jak pierwowzór znany z PC. W tej wersji gra jest oczywiście odpowiednio dostosowana pod względem sterowania do specyfiki tej konsoli, dzięki czemu fani motoryzacji mogą liczyć na komfortową zabawę na wysokim poziomie i przekonać się, dlaczego seria Car Mechanic Simulator zyskała tak dużą popularność na PC i innych platformach” – mówi CEO Ultimate Games S.A., Mateusz Zawadzki.

Car Mechanic Simulator – Pocket Edition (Nintendo Switch trailer):

Główne cechy Car Mechanic Simulator Pocket Edition:

• budowa warsztatowego imperium;
• rozbudowany system zleceń;
• każdy samochód to kilkaset osobnych części;
• szerokie możliwości rozwijania warsztatu i umiejętności;
• system aukcji;
• własna kolekcja aut.

Car Mechanic Simulator Pocket Edition (Nintendo eShop): https://www.nintendo.com/games/detail/car-mechanic-simulator-pocket-edition-switch/.

Datę premiery gry na Nintendo Switch zaplanowano na 27 września 2019 r.

Zobacz więcej w kategorii: Gry

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Ultra Off-Road 2019: Alaska wkrótce na Nintendo Switch

Już 25 października br. na Nintendo Switch wydany