-1.3 C
Warszawa
czwartek 7 grudnia • 2023
Strona głównaROZRYWKACEZARY PAZURA I AJGOR IGNACY W WYJĄTKOWEJ PRODUKCJI NA YOUTUBE

CEZARY PAZURA I AJGOR IGNACY W WYJĄTKOWEJ PRODUKCJI NA YOUTUBE

Takiej produkcji na YouTube jeszcze nie było! Wyjątkowy duet – Ajgor Ignacy i Cezary Pazura wprowadzają internetowe wideo w nowy wymiar. Aktorstwo na najwyższym poziomie i profesjonalna produkcja filmowa – w taką stronę zmierza polski YouTube. Tego nie można przegapić!

Cezary Pazura i Igor Leśniewski to wyjątkowe połączenie dwóch światów – wieloletniego doświadczenia filmowo-telewizyjnego z młodym duchem internetu. Ze współpracy tych dwóch twórców musiało powstać coś przełomowego. Ich nowy film, który ukazał się się wczoraj na kanale Ajgora Ignacego to z pewnością jedna z najambitniejszych produkcji na polskim YouTube! Reakcje widowni nie pozostawiają wątpliwości – w ciągu 12 godzin od publikacji materiał trafił na kartę “Na czasie”, a liczba pozytywnych ocen wyniosła ponad 99%.

Ajgor Ignacy, youtuber zrzeszony w sieci LifeTube, zdecydował się odejść od charakterystycznego dla jego kanału stylu filmowego i podjąć nowe wyzwanie – zrealizować krótkometrażowy, fabularny i w pełni profesjonalny film, który jego widzowie zapamiętają na długo. To ważny moment dla twórcy, który zmienia strategię działania i zapowiada pracę nad kolejnymi, równie wymagającymi projektami, nawet jeśli będzie się do wiązało z rzadszymi publikacjami na jego kanale.

„Jest w każdym z nas. Budzi się i oddycha razem z tobą. Patrzy ci na ręce. Pełza tuż obok. Zna wszystkie twoje tajemnice. Parszywie rechocze, kiedy wątpisz w jej istnieje. Zachłanność jest w każdym z nas. W większym lub mniejszy stopniu. Doskonale o tym wiem, bo od dłuższego czasu pracuje nad tym aby mieć w sobie jak najwięcej umiaru, a mniej zachłanności. Po to też powstał ten film- żeby widz również pomyślał o swoich zachowaniach i zastanowił się, czy zachłanność nie oponowała również jego?” – Igor Leśniewski, twórca kanału Ajgor Ignacy.

Igor Leśniewski do współpracy zaprosił jednego z najpopularniejszych polskich aktorów – Cezarego Pazurę, który od około dwóch lat bardzo aktywnie uczestniczy w internetowym świecie, m.in. prowadząc swój autorski kanał na YouTube. Artysta podszedł do projektu bardzo profesjonalnie i chwalił sobie pracę z całą zaangażowaną w produkcję ekipą.

Zobacz więcej w kategorii: Rozrywka

Zobacz również

3 KOMENTARZE

  1. Stary, dobry Pazura! Wygląda na to, że jego przyszłość jest w internecie, chociaż jeszcze w Diablo ma zagrać. nie mogę się doczekać

  2. No i Pazura pokazuje tutaj kunszt aktorstwa, dziwię się dlaczego obecnie taki Karolak dostaje więcej propozycji filmowych od niego

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze