Takiej produkcji na YouTube jeszcze nie było! Wyjątkowy duet – Ajgor Ignacy i Cezary Pazura wprowadzają internetowe wideo w nowy wymiar. Aktorstwo na najwyższym poziomie i profesjonalna produkcja filmowa – w taką stronę zmierza polski YouTube. Tego nie można przegapić!

Cezary Pazura i Igor Leśniewski to wyjątkowe połączenie dwóch światów – wieloletniego doświadczenia filmowo-telewizyjnego z młodym duchem internetu. Ze współpracy tych dwóch twórców musiało powstać coś przełomowego. Ich nowy film, który ukazał się się wczoraj na kanale Ajgora Ignacego to z pewnością jedna z najambitniejszych produkcji na polskim YouTube! Reakcje widowni nie pozostawiają wątpliwości – w ciągu 12 godzin od publikacji materiał trafił na kartę “Na czasie”, a liczba pozytywnych ocen wyniosła ponad 99%.

Ajgor Ignacy, youtuber zrzeszony w sieci LifeTube, zdecydował się odejść od charakterystycznego dla jego kanału stylu filmowego i podjąć nowe wyzwanie – zrealizować krótkometrażowy, fabularny i w pełni profesjonalny film, który jego widzowie zapamiętają na długo. To ważny moment dla twórcy, który zmienia strategię działania i zapowiada pracę nad kolejnymi, równie wymagającymi projektami, nawet jeśli będzie się do wiązało z rzadszymi publikacjami na jego kanale.

„Jest w każdym z nas. Budzi się i oddycha razem z tobą. Patrzy ci na ręce. Pełza tuż obok. Zna wszystkie twoje tajemnice. Parszywie rechocze, kiedy wątpisz w jej istnieje. Zachłanność jest w każdym z nas. W większym lub mniejszy stopniu. Doskonale o tym wiem, bo od dłuższego czasu pracuje nad tym aby mieć w sobie jak najwięcej umiaru, a mniej zachłanności. Po to też powstał ten film- żeby widz również pomyślał o swoich zachowaniach i zastanowił się, czy zachłanność nie oponowała również jego?” – Igor Leśniewski, twórca kanału Ajgor Ignacy.

Igor Leśniewski do współpracy zaprosił jednego z najpopularniejszych polskich aktorów – Cezarego Pazurę, który od około dwóch lat bardzo aktywnie uczestniczy w internetowym świecie, m.in. prowadząc swój autorski kanał na YouTube. Artysta podszedł do projektu bardzo profesjonalnie i chwalił sobie pracę z całą zaangażowaną w produkcję ekipą.

Zobacz więcej w kategorii: Rozrywka

3 Komentarze

  1. Pazura – polski Jim Carrey 😀 😀

  2. Stary, dobry Pazura! Wygląda na to, że jego przyszłość jest w internecie, chociaż jeszcze w Diablo ma zagrać. nie mogę się doczekać

  3. No i Pazura pokazuje tutaj kunszt aktorstwa, dziwię się dlaczego obecnie taki Karolak dostaje więcej propozycji filmowych od niego

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Mali pacjenci oddziałów onkologicznych wyszli na wybieg w towarzystwie m.in. takich gwiazd jak Szymon Majewski czy Beata Tadla

14 października 2019 roku, w Hulakula Rozrywkowe Centrum