-5.9 C
Warszawa
czwartek 30 listopada • 2023
Strona głównaMUZYKABIAŁAS & LANEK - CYKA BLYAT. NOWY TELEDYSK PROMUJE PŁYTĘ HYPER2000

BIAŁAS & LANEK – CYKA BLYAT. NOWY TELEDYSK PROMUJE PŁYTĘ HYPER2000

Nieco ponad rok po premierze „Polonu”, Białas i Lanek stworzyli swój drugi wspólny album o nazwie „Hyper2000”. Ukaże się on 5 października 2018 roku.

Zgodnie z wcześniejszą obietnicą duetu, dzień po rozpoczęciu preorderu płyty „Hyper2000” Białasa i Lanka, na kanał SB Maffiji trafił pierwszy klip promujący ich projekt. Jest to utwór zatytułowany „Cyka blyat”(„Сука блять”) , który zarazem otwiera tracklistę albumu.

Zobacz także: Kękę feat. Białas – Zoba, zoba. Sprawdź ich wspólny klip!

Jak informuje SBMafjija, album, który zawiera 12 utworów (z dodatkowymi utworami w wersji Deluxe) jest wynikiem bardzo surowej selekcji, po której pozostały tylko najważniejsze elementy albumu. Dbałość o szczegóły, stały wzrost poziomu umiejętności muzycznych i ambicja na granicy normalności doprowadziły do dojrzałego materiału, który nie stracił chłopięcości i energii. Celem była wysoka powtarzalność (częste słuchanie) i wrażenie, że wszystko jest na swoim miejscu.

Na SBStuff.pl można zamawiać już album w wersji Deluxe z koszulką lub bluzą „Hyper2000”. Kolejne single mają ukazać się niebawem. Klip „Cyka blyat” można sprawdzić poniżej:

Zobacz więcej w kategorii: Muzyka rap/r&b

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze