28.1 C
Warszawa
piątek 24 maja • 2024
Strona głównaGRYBEJOTT ZWYCIĘZCĄ LAY'S GAMING LEGIA COMMUNITY CUP

BEJOTT ZWYCIĘZCĄ LAY’S GAMING LEGIA COMMUNITY CUP

W niedzielę w Skyboxie stadionu Legii odbył się Turniej Finałowy Lay’s Gaming Legia Community Cup. Po kwalifikacjach online, ośmiu najlepszych zawodników rywalizowało między sobą o puchar i atrakcyjne nagrody. Po wyrównanej walce zwycięzcą został bejott.

Emocjonujące zmagania rozpoczęły się od półfinałów i finałów na platformach Xbox One i PlayStation 4. Transmisje meczów z komentarzem Jcoba oraz RdK można było oglądać online lub na żywo w przygotowanej specjalnej strefie dla kibiców. Po każdym ze spotkań wywiady z zawodnikami przeprowadzał znany Youtuber, Lachu.

W wielkim, cross-platformowym finale zmierzyli się bejott i Michal-22PL. Pierwszy mecz rozegrany został na PlayStation 4, czyli platformie Michała, który wygrał 2:1. W drugim spotkaniu, na Xbox One dominował bejott. Wynik 1:0 dał mu prestiżowe zwycięstwo w całym turnieju Lay’s Gaming Legia Community Cup.

Klasyfikacja końcowa:

1. miejsce / bejott – 3000 PLN + karnet na rundę finałową + sprzęt gamingowy firmy MODECOM

2. miejsce / Michal-22PL – 1000 PLN + karnet na rundę finałową + sprzęt gamingowy firmy MODECOM

3./4. miejsce / milosz93 i TeLLe – 500 PLN + karnet na rundę finałową + sprzęt gamingowy firmy MODECOM

Legia Warszawa dziękuje wszystkim graczom i kibicom za udział w Lay’s Gaming Legia Community Cup, a także sponsorom i partnerom, bez których nie udałoby się zorganizować tak wspaniałego turnieju

Sponsor tytularny: Lay’s

W organizacji całego turnieju Legia Warszawa współpracowała z firmą ESL Polska, a jednym z komentatorów turnieju finałowego na stadionie Legii był Jarek „Rdk” Radzio.

Zobacz również

1 KOMENTARZ

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze