W niedzielę w Skyboxie stadionu Legii odbył się Turniej Finałowy Lay’s Gaming Legia Community Cup. Po kwalifikacjach online, ośmiu najlepszych zawodników rywalizowało między sobą o puchar i atrakcyjne nagrody. Po wyrównanej walce zwycięzcą został bejott.

Emocjonujące zmagania rozpoczęły się od półfinałów i finałów na platformach Xbox One i PlayStation 4. Transmisje meczów z komentarzem Jcoba oraz RdK można było oglądać online lub na żywo w przygotowanej specjalnej strefie dla kibiców. Po każdym ze spotkań wywiady z zawodnikami przeprowadzał znany Youtuber, Lachu.

W wielkim, cross-platformowym finale zmierzyli się bejott i Michal-22PL. Pierwszy mecz rozegrany został na PlayStation 4, czyli platformie Michała, który wygrał 2:1. W drugim spotkaniu, na Xbox One dominował bejott. Wynik 1:0 dał mu prestiżowe zwycięstwo w całym turnieju Lay’s Gaming Legia Community Cup.

Klasyfikacja końcowa:

1. miejsce / bejott – 3000 PLN + karnet na rundę finałową + sprzęt gamingowy firmy MODECOM

2. miejsce / Michal-22PL – 1000 PLN + karnet na rundę finałową + sprzęt gamingowy firmy MODECOM

3./4. miejsce / milosz93 i TeLLe – 500 PLN + karnet na rundę finałową + sprzęt gamingowy firmy MODECOM

Legia Warszawa dziękuje wszystkim graczom i kibicom za udział w Lay’s Gaming Legia Community Cup, a także sponsorom i partnerom, bez których nie udałoby się zorganizować tak wspaniałego turnieju

Sponsor tytularny: Lay’s

W organizacji całego turnieju Legia Warszawa współpracowała z firmą ESL Polska, a jednym z komentatorów turnieju finałowego na stadionie Legii był Jarek „Rdk” Radzio.

1 Komentarze

  1. Pingback: DZIEŃ OTWARTY FESTIWALU PROMISED LAND ZAPOWIEDZIANY

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Premiera Devil’s Hunt już 17 września! Tytuł ukaże się także na Nintendo Switch

Premiera Devil’s Hunt, gry polskiego studia Layopi Games