7.5 C
Warszawa
środa 24 kwietnia • 2024
Strona głównaROZRYWKABAL CHARYTATYWNY FUNDACJI "POMÓŻ INNYM"

BAL CHARYTATYWNY FUNDACJI „POMÓŻ INNYM”

Wczoraj 14 stycznia na warszawskim Bemowie w restauracji Krasnodwór odbył się bal charytatywny Fundacji Pomóż Innym.

Ewa Krawczyk – założycielka Fundacji mówiła przed balem: „Fundacja Pomóż Innym potrafi jednoczyć ludzi wokół ważnych spraw. Robi to skutecznie już od pięciu lat. Dzięki wielu ludziom dobrej woli udało się nie tylko promować prawa osób z niepełnosprawnościami, ale też stworzyć efektywny model wsparcia ich i ich rodzin. Aktywna pomoc osobom z niepełnosprawnościami, pomoc samotnym matkom opiekującym się swoimi niepełnosprawnymi dziećmi, udane kampanie informacyjne dotyczące problematyki osób z niepełnosprawnościami, dwie charytatywne Gale w Sali Kongresowej w Pałacu Kultury i Nauki – to powód do dumy i jednocześnie okazja, aby podziękować wszystkim, którzy wspierają w różnej formie ambitne i cenne społecznie cele.

Pięć lat działalności Fundacji Pomóż Innym jest okazją do wspólnego świętowania wszystkich, którzy przyczynili się do pomocy potrzebującym naszego serca i wsparcia. Dziś możemy czuć satysfakcję z czynienia dobra i wspólnie cieszyć się naszymi sukcesami. W imieniu Leszka Cisło – Prezesa Fundacji oraz Urszuli Dudziak – jej Ambasadora zapraszam na Bal Charytatywny wszystkich, którzy chcą wspólnie świętować 5 lat funkcjonowania Fundacji Pomóż Innym. Niech ten wieczór stanie się okazją do wspólnej zabawy, a dochód z balu będzie wsparciem osób potrzebujących.”

Oficjalna strona fundacji: www.pomozinnym.org.pl

Podczas balu zebrani goście nie mogli narzekać na brak atrakcji. Poza aukcją dzieł sztuki, można było zasmakować dobrej kuchni, a także potańczyć przy hitach serwowanych przez najstarszą polską didżejkę: 77-letnią DJ Wikę!

Zapraszamy do obejrzenia wywiadów, które przeprowadziliśmy podczas Balu:

https://www.youtube.com/watch?v=9kA7_crf3yA

https://www.youtube.com/watch?v=O5d-6CFxAQA

Zobacz zdjęcia z balu, a już wkrótce wywiady z założycielką fundacji oraz ciekawymi gośćmi:

[Best_Wordpress_Gallery id=”157″ gal_title=”20170115160000″]

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze