Wczoraj 14 stycznia na warszawskim Bemowie w restauracji Krasnodwór odbył się bal charytatywny Fundacji Pomóż Innym.

Ewa Krawczyk – założycielka Fundacji mówiła przed balem: „Fundacja Pomóż Innym potrafi jednoczyć ludzi wokół ważnych spraw. Robi to skutecznie już od pięciu lat. Dzięki wielu ludziom dobrej woli udało się nie tylko promować prawa osób z niepełnosprawnościami, ale też stworzyć efektywny model wsparcia ich i ich rodzin. Aktywna pomoc osobom z niepełnosprawnościami, pomoc samotnym matkom opiekującym się swoimi niepełnosprawnymi dziećmi, udane kampanie informacyjne dotyczące problematyki osób z niepełnosprawnościami, dwie charytatywne Gale w Sali Kongresowej w Pałacu Kultury i Nauki – to powód do dumy i jednocześnie okazja, aby podziękować wszystkim, którzy wspierają w różnej formie ambitne i cenne społecznie cele.

Pięć lat działalności Fundacji Pomóż Innym jest okazją do wspólnego świętowania wszystkich, którzy przyczynili się do pomocy potrzebującym naszego serca i wsparcia. Dziś możemy czuć satysfakcję z czynienia dobra i wspólnie cieszyć się naszymi sukcesami. W imieniu Leszka Cisło – Prezesa Fundacji oraz Urszuli Dudziak – jej Ambasadora zapraszam na Bal Charytatywny wszystkich, którzy chcą wspólnie świętować 5 lat funkcjonowania Fundacji Pomóż Innym. Niech ten wieczór stanie się okazją do wspólnej zabawy, a dochód z balu będzie wsparciem osób potrzebujących.”

Oficjalna strona fundacji: www.pomozinnym.org.pl

Podczas balu zebrani goście nie mogli narzekać na brak atrakcji. Poza aukcją dzieł sztuki, można było zasmakować dobrej kuchni, a także potańczyć przy hitach serwowanych przez najstarszą polską didżejkę: 77-letnią DJ Wikę!

Zapraszamy do obejrzenia wywiadów, które przeprowadziliśmy podczas Balu:

Zobacz zdjęcia z balu, a już wkrótce wywiady z założycielką fundacji oraz ciekawymi gośćmi:

Fot. Daniel Zadrożny
« z 14 »

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Charytatywny pokaz mody Dzieci dzieciom w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Kto pojawił się na wybiegu?

21 stycznia 2019 roku w Pałacu Kultury i