-0.2 C
Warszawa
czwartek 30 listopada • 2023
Strona głównaGRYAncestors Legacy z nowym DLC o nazwie Saladin's Conquest

Ancestors Legacy z nowym DLC o nazwie Saladin’s Conquest

1C Entertainment wraz ze  studiem Destructive Creations ogłosili, że nowe DLC do Ancestors Legacy o nazwie Saladin’s Conquest jest już dostępne. W nowym dodatku gracze znajdą nową kampanię inspirowaną prawdziwymi wydarzeniami z XII wieku. Tym razem Ancestors Legacy opuszcza europejską ziemię i opowiada zupełnie inną historię z perspektywy Saladyna.

DLC Saladin’s Conquest zawiera pięć nowych misji, 3 nowe mapy dla wielu graczy i nowe wyzwania do odblokowania. Saladin’s Conquest jest już dostępne na Steamie, GOG i innych sklepach cyfrowych za kwotę 43,99 zł. Gracze, którzy nie posiadają jeszcze Ancestors Legacy, ale chcieliby zobaczyć, jak to jest być dzielnym Wikingiem lub bohaterskim Słowianinem, od 20 maja mogą kupić grę korzystając z 50% zniżki, która potrwa do końca tygodnia.

Zobacz również: Ancestors Legacy – Mieszko I na okładce edycji limitowanej

Ancestors Legacy – Saladin’s Conquest, zobacz zwiastun:

W kampanii „Podbój Saladyna” gracze poznają historię największego sułtana Egiptu i Syrii, założyciela dynastii Ajjubidów – Salah ad-Dina, który przekroczył granicę Królestwa Jerozolimskiego w 1187 roku, stojąc na czele największej armii, jaką kiedykolwiek dowodził. Gracze wcielą się w postać Saladyna, wspieranego przez jego najbardziej wybitnych generałów Gökböriego i Abdullaha, i będą mieli okazję rozgromić potężną armię Królestwa Jerozolimskiego w bitwie pod Rogami Hittinu. Długo oczekiwana wersja gry na konsolę Xbox One zostanie wydana w trzecim kwartale 2019 roku!

Zobacz więcej w kategorii: Gry

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze