-1.2 C
Warszawa
czwartek 30 listopada • 2023
Strona głównaMUZYKAADI NOWAK - TRZECI TELEDYSK I PRZEDSPRZEDAŻ ALBUMU "VR"

ADI NOWAK – TRZECI TELEDYSK I PRZEDSPRZEDAŻ ALBUMU „VR”

W Asfalt Shopie ruszyła długo oczekiwana przedsprzedaż albumu Adi Nowaka “VR”, którego premiera zapowiedziana jest na  28 kwietnia 2017 r.

Pierwszych 1000 klientów otrzyma limitowaną edycję specjalną. Z okazji rozpoczęcia sprzedaży została opublikowana tracklista albumu, okładka, oraz trzecie video promujące album. Tym razem jest to utwór “Kalesony”, a w realizacji video sprawdziła się po raz trzeci ekipa SVM. Współproducentem utworu jest Kornel Barwiński, który – ciekawostka – jest też autorem okładki i projektu graficznego albumu.

Adi Nowak – młody raper z Poznania, który zadebiutował na początku 2016 roku publikując w internecie niezwykle gorąco przyjętą epkę “Nienajprawdziwsze”. Oryginalny styl i przyciągająca uwagę osobowość zwróciły uwagę wielu słuchaczy, dziennikarzy i wytwórni płytowych. Jedną z nich była Asfalt Records, z którą Adi Nowak podpisał kontrakt płytowy, dzięki czemu debiutancka epka ukazała się także na fizycznym nośniku, w tym w liczącej tylko 5 sztuk Złotej Edycji. Tajemnicze wydanie płyty kosztowało aż 100 zł, ale wyprzedało się w niecałą godzinę. Klienci, którzy zaufali Adiemu w ciemno, otwierając płytę, znaleźli w pudełku 100 zł. W kwietniu 2017 roku, po prawie roku pracy w studio, artysta publikuje wreszcie swój pełnowymiarowy debiut – album “VR”.

Adi Nowak jest przedstawicielem nowej generacji raperów, którzy zrywają z modnymi i utartymi konwencjami panującymi zarówno w polskim, jak i amerykańskim hiphopie. Jego styl wnosi powiew świeżości do rodzimej sceny, zarówno pod względem formy, jak i treści. Swój przekaz adresuje do słuchaczy, którzy lubią zatrzymać się, popatrzeć na wszystko z dystansem i podjąć w sposób niebezpośredni próbę refleksji nad tym, co dzieje się dookoła. Adi Nowak wpisuje się w poczet raperów Asfalt Records, idących własną ścieżką na szczyt.

Zobacz teledysk Adi Nowak – „Kalesony”:

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze