Klub Integracji Europejskiej już po raz ósmy zorganizował Galę Akademii Dobrego Stylu, na której tradycyjnie zostały wręczone statuetki „Gracja”, które nagrodziły niezwykłe kobiety – Ikony Gracji.

Tą niezwykłą nagrodą zostały uhonorowane: Alicja Majewska, Bogna Sworowska, Grażyna Torbicka, Magdalena Zawadzka i Katarzyna Zielińska. Niestety ta ostatnia nie mogła pojawić się osobiście z powodu zaplanowanego wcześniej występu w teatralnym spektaklu. Statuetka „Gracja” przyznawana jest wybitnym postaciom życia publicznego, kultury i biznesu za elegancję i wdzięk. Jest hołdem dla wyróżnionych nią osób, za to, co w swoim życiu osiągnęły, zachowując przy tym swój indywidualny styl, który budzi podziw.

Oprócz wręczenia „Gracji” zgromadzeni goście mogli podziwiać także występy wokalne Oleny, Kasi Novy i Jacka Borkowskiego, a także niezwykłe pokazy mody w których gwiazdy prezentowały kreacje z kolekcji Adika Collection, Graff, Endo, Nina Basco i SU. Gala, która odbyła się w sali balowej Warszawskiego Domu Technika NOT została poprowadzona przez Laurę Łącz oraz Andrzeja Młynarczyka.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć oraz relacji wideo z tego wydarzenia:

Fot. Daniel Zadrożny
« z 38 »

3 Komentarze

  1. Ładne kobiety

  2. Pani Torbicka to nadal przepiękna kobieta

    1. dla mnie Sworowska ładniejsza, mimo, że na karku już ma ponad 50-kę

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Mali pacjenci oddziałów onkologicznych wyszli na wybieg w towarzystwie m.in. takich gwiazd jak Szymon Majewski czy Beata Tadla

14 października 2019 roku, w Hulakula Rozrywkowe Centrum