28.1 C
Warszawa
piątek 24 maja • 2024
Strona głównaROZRYWKA8. GALA AKADEMII DOBREGO STYLU. IKONY GRACJI ZOSTAŁY WYBRANE!

8. GALA AKADEMII DOBREGO STYLU. IKONY GRACJI ZOSTAŁY WYBRANE!

Klub Integracji Europejskiej już po raz ósmy zorganizował Galę Akademii Dobrego Stylu, na której tradycyjnie zostały wręczone statuetki „Gracja”, które nagrodziły niezwykłe kobiety – Ikony Gracji.

Tą niezwykłą nagrodą zostały uhonorowane: Alicja Majewska, Bogna Sworowska, Grażyna Torbicka, Magdalena Zawadzka i Katarzyna Zielińska. Niestety ta ostatnia nie mogła pojawić się osobiście z powodu zaplanowanego wcześniej występu w teatralnym spektaklu. Statuetka „Gracja” przyznawana jest wybitnym postaciom życia publicznego, kultury i biznesu za elegancję i wdzięk. Jest hołdem dla wyróżnionych nią osób, za to, co w swoim życiu osiągnęły, zachowując przy tym swój indywidualny styl, który budzi podziw.

Oprócz wręczenia „Gracji” zgromadzeni goście mogli podziwiać także występy wokalne Oleny, Kasi Novy i Jacka Borkowskiego, a także niezwykłe pokazy mody w których gwiazdy prezentowały kreacje z kolekcji Adika Collection, Graff, Endo, Nina Basco i SU. Gala, która odbyła się w sali balowej Warszawskiego Domu Technika NOT została poprowadzona przez Laurę Łącz oraz Andrzeja Młynarczyka.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć oraz relacji wideo z tego wydarzenia:

https://www.youtube.com/watch?v=5Ptw2-fHP68

[Best_Wordpress_Gallery id=”291″ gal_title=”20171025020000″]

Zobacz również

3 KOMENTARZE

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze