Szalony koncert Delinquent Habits w warszawskiej Hydrozagadce już za nami! Amerykańska formacja, której specjalność to latino rap, rozgrzała polską publiczność swoją muzyką… a także tequilą, którą częstowała ze sceny.

Delinquent Habits to tak naprawdę jedni z pionierów latynoskiej odmiany hip-hopu w Stanach Zjednoczonych. Grupa na koncercie przede wszystkim promowała swój wydany w pierwszej połowie 2017 roku album „It Could Be Round Two”. Płytę promował między innymi utwór „California” z gościnnym udziałem Sen Doga, który od lat jest bliskim przyjacielem i współpracownikiem raperów z Los Angeles, więc na koncercie nie mogło zabraknąć swoistego tribute dla chłopaków z Cypress Hill. Na warszawskim koncercie nie zabrakło również największych hitów Delinquent Habits, takich jak „Here Comes The Horns”, „Tres Delinquentes” i oczywiście „Return of the Tres” zagranym na samym końcu, przy którym zebrana publiczność zwariowała.

Zobacz również: Young Buck z nowym ulicznym klipem „Narcos”

Chłopaki z Delinquent Habits mile zaskoczyli warszawską publikę, częstując wszystkich ze sceny… tequilą. Ives Irie także zapalił sobie na scenie „zioło”. W pewnym momencie Ives powiedział, że niedawno mieli koncert na festiwalu w Rumunii, gdzie przyszło ponad 2,5 tysiąca ludzi, ale mimo tego, że tu w warszawskim klubie jest dużo mniej osób, to atmosfera jest kilka razy lepsza. Kto nie był na koncercie, ten niech żałuje, bo bez wątpienia była to jedna z lepszych imprez z amerykańskimi raperami w Polsce w ostatnich miesiącach. Był tylko jeden mały incydent – na około 2 min. wysiadł prąd, ale nie przeszkodziło to w rozbiciu panującej w tym dniu w Hydrozagadce pozytywnej atmosfery.

Koncert zorganizowała agencja Knock Out Productions.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z koncertu:

Zobacz więcej w kategorii: Muzyka rap/r&b

4 Komentarze

  1. Nawet nie wiedziałem, że oni byli w Polsce :O W ogóle nie wiedziałem, że oni koncertują po Europie 😀 Z chęcią bym poszedł na ich koncert

  2. Konkret koncercik

  3. Nieźle typ zjarany na pierwszym zdjęicu xd

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

KONCERT ŚWIDER RAP NIGHT JUŻ 1 WRZEŚNIA!

W ostatnią sobotę wakacji zamiast klasycznie iść tego