22.5 C
Warszawa
wtorek 23 lipca • 2024
Strona głównaBIZNESJak zostać miliarderem? Rafael Badziag w ekskluzywnej rozmowie z flesz.news

Jak zostać miliarderem? Rafael Badziag w ekskluzywnej rozmowie z flesz.news

Zastanawialiście się kiedyś jak zostać miliarderem? Jak w najszybszy sposób dorobić się takiego majątku? Zapraszamy na nasz ekskluzywny wywiad z Rafaelem Badziagiem, mieszkającym w Niemczech seryjnym przedsiębiorcą, mówcą motywacyjnym i autorem bestsellerów.

Książka „Ready, Set, Go!”, którą Rafael Badziag napisał wspólnie z Brianem Tracy, największym na świecie nauczycielem biznesu i trenerem skuteczności osobistej, i kilkoma innymi topowymi ekspertami stała się bestsellerem w serwisie Amazon w kilku kategoriach. Rafael otrzymał za nią Quilly Award.

Zobacz również: Ranking: Najbogatsi ludzie świata 2018 według Forbesa. Jest nowy lider!

Zapraszamy na wywiad z Rafaelem Badziagiem, który w obszernym wywiadzie zdradza nam m.in. to co znajdziemy w jego nadchodzącej książce oraz czynniki składające się na zostanie miliarderem.

Zobacz więcej w kategorii: Biznes

Zobacz również

1 KOMENTARZ

  1. Niestety projekt może i ciekawy, ale wykonanie przerosło autora. Książka Umysł Miliardera zawiera bardzo mało „treści”. Połowa to przypisy i recenzje – kto dodaje kilkadziesiąt recenzji do książki? ten co nie umie jej objętości wypełnić treścią. Dodatkowo monstrualna czcionka z książek dla dzieci. Szkoda kasy! Nie polecam, bo można za 170zł mieć tuzin lepszych książek

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze