Oprawa stworzona z myślą o rozdzielczości 4K, wzbogacony dźwięk oraz obsługa wirtualnej rzeczywistości – to główne cechy Zone of the Enders: The 2nd Runner – Mars. Gra wyprodukowana przez Konami dostępna jest na polskim rynku od 6 września.

Zone of the Enders: The 2nd Runner to odświeżona wersja hitu z PlayStation 2. Producentem gry był słynny Hideo Kojima. Fabuła przenosi nas do roku 2174. Despotyczna organizacja wojskowa BAHRAM próbuje umocnić swoją pozycję na Marsie i Ziemi za pomocą nowej technologii zwanej Orbital Frame. Gracz, zasiadający za sterami wielkiego robota – Jehuty, jest ostatnią nadzieją mieszkańców uciśnionych planet.

Produkcja nastawiona jest na liczne potyczki. Jednostka Jehuty wyładowana jest bronią, posiada tarcze i szereg umiejętności bojowych. W odświeżonej wersji gry po raz pierwszy znalazł się widok pierwszoosobowy, który z połączeniu z trybem VR pozwala dosłownie znaleźć się w samym centrum kosmicznych bitew. Inne nowości w nowej odsłonie Zone of the Enders: The 2nd Runner to: natywna rozdzielczość 4K w trybie trzecioosobowym, dodatkowy schemat sterowanie „Pro Mode”, dodatkowy poziom trudności „Very Easy” oraz różnorodne moduły treningowe i obecność mini mapy.

Zone of the Enders: The 2nd Runner – Mars dostępne jest od 6 września w wersji na PlayStation 4.

Zobacz więcej w kategorii: Gry

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Ultra Off-Road 2019: Alaska wkrótce na Nintendo Switch

Już 25 października br. na Nintendo Switch wydany