26 C
Warszawa
sobota 22 czerwca • 2024
Strona głównaMUZYKAZOBACZ ŚWIEŻY KLIP PALUCHA DO NUMERU LIST W BUTELCE

ZOBACZ ŚWIEŻY KLIP PALUCHA DO NUMERU LIST W BUTELCE

BOR Records oraz borshop.pl prezentują na swoim oficjalnych kanale w serwisie Youtube klip Palucha do numeru „Lista w butelce”. Za warstwę muzyczną odpowiedzialny jest Sergiusz. Realizacją teledyski zajęła sie ekipa 9LiterFilmy. Teledysk swoją stylizacją nawiązuje do lat 80′ i klimatu filmów na VHS.

Jest to czwarty singiel który promuje kolejny solowy album rapera pt. „Złota Owca” którego premiera odbędzie się 24 listopada 2017r. Po świetnym 2016r w wykonaniu Palucha ( dwa albumy – „10/29” platynowy i „Ostatni Krzyk Osiedla” podwójna platyna) raper nie zwalnia tempa i po równych 12 miesiącach wyda kolejny album pt.”Złota Owca” który trafi do sprzedaży 24 listopada 2017r.

Zobacz także: Quebonafide feat. Paluch – teledysk do utworu „Pablo”

Materiał będzie cięższy od swojego poprzednika, zarówno w warstwie lirycznej jak i muzycznej. Paluch porusza się między życiem prywatnym, rodzinnym często schodząc na tematy osiedlowe i mocno braggowe. Tytuł albumu oznacza przeciwieństwo do przysłowiowej czarnej owcy. Złota Owca jako przywódca stada, głowa rodziny, dobry duch.

Zobacz teledysk Paluch – List w butelce:

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze