Niepowtarzalny język i humor Marka Koterskiego kolejny raz został doceniony przez polskich widzów i stał się jednym z najchętniej oglądanych filmów reżysera. Najnowsza komedia twórcy wyświetlana jest od 12 października i po ponad dwóch tygodniach obejrzało ją już ponad 500 000 widzów (dokładnie 539,961). Przypomnijmy, że już po czternastu dniach w kinach „7 uczuć” wyprzedziło jeden z najbardziej kultowych filmów ostatnich lat, „Dzień świra”.

My prezentujemy Wam niepublikowaną wcześniej scenę z kolejnej historii o Adasiu Miauczyńskim. W komedii tej zastosowany został bardzo oryginalny zabieg, w którym dorośli odgrywają rolę dzieci. Aktorzy podkreślają, że gdy występuje się u Marka Koterskiego, trzeba naprawdę przeżyć emocję swoich postaci, a ten film pozwolił im na nowo odnaleźć w sobie dziecko.

Zobacz również: Koterski i Muskała laureatami nagród za role w filmie „7 uczuć” na 7. Festiwalu Aktorstwa Filmowego

Tak wspomina to doświadczenie Gabriela Muskała: „W liście, który Marek przysłał aktorom, napisał: Nie chciałbym, żebyście grali dzieci, ale żebyście nimi byli. I to było dla nas najważniejsze hasło. Na planie czuliśmy się szczęściarzami. Żaden dorosły człowiek nie ma możliwości powrotu do dzieciństwa. Choć dla każdego – jakkolwiek by to dzieciństwo nie wyglądało – jest to magiczny czas. Dorosła pamięć wiele wspomnień zniekształca, upiększa lub całkowicie wypiera. My w filmie Marka mieliśmy możliwość realnego cofnięcia się w czasie, do naszych dziecięcych emocji, szkolnych lęków, rodzinnych pokręconych relacji. Za to kocham ten zawód, i za tę niezwykłą podróż jestem Markowi wdzięczna”.

Scena próby przedstawienia „W pustyni i w puszczy”:

Zobacz więcej w kategorii: Komedia

3 Komentarze

  1. Nie jest takie złe, fajna rola Michała Koterskiego 😀

  2. Byłam w kinie na tym, debilny film

  3. Koterski chyba nie wie kiedy odejść, co nowszy film, to większy gniot

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

ŚCIEMA PO POLSKU – pokazy przedpremierowe !

Już od 21 maja zapraszamy na pokazy przedpremierowe