-1.2 C
Warszawa
czwartek 30 listopada • 2023
Strona głównaFILMZOBACZ JAK 50 TWARZY GREYA ODMIENIŁO ŻYCIE GWIAZD!

ZOBACZ JAK 50 TWARZY GREYA ODMIENIŁO ŻYCIE GWIAZD!

Plejada gwiazd w pikantnej komedii o grupie przyjaciółek, które po lekturze „Pięćdziesięciu twarzy Greya” postanawiają dać miłości drugą szansę. Podobno dla wielu kobiet życie dzieli się na „przed” i „po” Greyu. Wygląda na to, że nawet te naprawdę doświadczone, wiele mogą się od niego nauczyć.

Cztery wieloletnie przyjaciółki raz w miesiącu spotykają się w stwo­rzonym na własny użytek klubie czytelniczym. Niejedno już w życiu widziały, przeczytały i przeżyły, ale „Pięćdziesiąt twarzy Greya” okaże się w ich przypadku pozycją wyjątkowo inspirującą. Początkowo nieco onieśmielone, szybko dają się zauroczyć Christianowi Greyowi i jego zmysłowej pomysłowości. A ponieważ, jak wiadomo, życie jest krótkie, panie postanawiają nie tracić czasu i odkryć nowe twarze miłości. I choć z pewnością nie każdy facet to Grey, to niejednemu warto dać szansę.

Zobacz również: „I że ci nie odpuszczę” – nowa komedia romantyczna nie do zapomnienia!

„Pozycja obowiązkowa” wejdzie na ekrany kin 25 maja 2018 roku, poniżej możecie obejrzeć polski zwiastun:

Reżyseria: Bill Holderman

Obsada: Jane Fonda („Sposób na teściową”, „Młodość”, „Barbarella”, „Twarda sztuka”, „Powrót do domu” – OSCAR, „Klute” – OSCAR), Diane Keaton („Lepiej późno niż później”, „Kochajmy się do święta”, „Wielkie wesele”, „Annie Hall” – OSCAR, „Manhattan”, „Ojciec chrzestny”), Don Johnson („Django”, „Maczeta”, „Tin Cup”, „Policjanci z Miami” – serial), Andy Garcia („Ocean’s Eleven”, „Ojciec chrzestny III”, „Przypadkowy bohater”), Candice Bergen („Miss Agent”, „Ślubne wojny”, „Gandhi”, „Kobiety”, „Murphy Brown – serial), Mary Steenburgen („Last Vegas”, „Melvin I Howard” – OSCAR, „Służące”, „Powrót do przyszłości 3”, „Narzeczony mimo woli”)

Gatunek: komedia

Produkcja: USA 2018

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze