28.1 C
Warszawa
piątek 24 maja • 2024
Strona głównaURODAZNAMY ZWYCIĘZCĘ KONKURSU MAKEUP ARTIST CHALLENGE 2017!

ZNAMY ZWYCIĘZCĘ KONKURSU MAKEUP ARTIST CHALLENGE 2017!

Zakończył się ogólnopolski konkurs wizażowy Makeup Artist Challenge. Wielki finał odbył się 27 marca w Wyższej Szkole Artystycznej w Warszawie. 6 finalistek przez 3 godziny wykonywało makijaże na modelkach. Zwyciężczynią została Noemi Groblewska, która wygrała bezpłatne 3-letnie studia licencjackie o specjalności Charakteryzacja w Wyższej Szkole Artystycznej oraz wycieczkę do Dubaju z marką Paese.

Do ścisłego finału dostało się sześć utalentowanych osób: Magdalena Węglińska, Noemi Groblewska, Anna Wrzesińska, Katarzyna Brzozowska, Malwina Komorowska i Iga Kostuj. Tematem prac finalistek był artystyczny makijaż – fashion oriental Dubaj.

W jury zasiedli: dyrektor artystyczna WSA Agata Manowska (przewodnicząca jury), główna wizażystka marki Paese Sylwia Shiffman, redaktor naczelna Cosmopolitan.pl, Magdalena Borucińska, producentka pokazów i promotor mody, kultury i sztuki, Dorota Wróblewska, makijażystka gwiazd, prowadząca blog i studio Kolorowe Kredki, Kinga Szewczyk, prezenterka telewizyjna, dziennikarka modowa i showbiznesowa Eliza Gwiazda, stylista fryzur gwiazd Kajetan Góra, charakteryzatorka (m.in. Twoja Twarz Brzmi Znajomo) Agnieszka Jońca oraz współtwórczyni jedynego portalu poświęconego w całości wizażowi Mua.pl, Ewelina Wadowska. Jurorzy ocenili finalistki w 5 kategoriach i przyznali 3 główne nagrody. I miejsce zajęła Noemi Groblewska, II miejsce przyznano Annie Wrzesińskiej, zaś III nagrodę zdobyła Magdalena Węglińska. Wszyscy finaliści otrzymali także nagrody od Paese oraz Kolorowych Kredek.

– Po niezwykle emocjonującym finale Makeup Artist Challenge wiemy, że takie konkursy pokazują jak wiele utalentowanych osób jest w Polsce. Jury miało trudne zadanie, gdyż każdy z zaprezentowanych makijaży był inny i wyjątkowy. Sześć finalistek zaprezentowało poziom kreatywności i umiejętności tak wysoki, że wyłonienie tylko jednej zwyciężczyni było bardzo trudne. Jednak to praca Noemi Groblewskiej okazała się najbliższa tematowi konkursu. Jesteśmy szczęśliwi, że tak utalentowana osoba, będzie mogła podjąć studia w Wyższej Szkole Artystycznej w Warszawie – mówi Agata Manowska, dyrektor artystyczna WSA.

Makeup Artist Challenge to pierwszy konkurs zarówno dla amatorów wizażu, jak i osób zajmujących się nim zawodowo, w którym do wygrania są profesjonalne studia charakteryzatorskie. Organizatorzy, Wyższa Szkoła Artystyczna w Warszawie oraz marka Paese postanowili znaleźć talenty z całej Polski zaś zwycięzcę nagrodzić 3-letnimi bezpłatnymi licencjackimi studiami na kierunku malarstwo – specjalność – malarstwo w technikach scenograficznych (charakteryzacja) o łącznej wartości 34.770,00 zł oraz wspaniałą wycieczką do Dubaju wraz z marką Paese, która posiada swoje stoiska w ponad 30 krajach na całym świecie, z czego aż 5 właśnie w Dubaju. Wartość wycieczki to 4 500 zł.

Strona konkursu: http://makeup-challenge.pl/

Organizatorzy: Wyższa Szkoła Artystyczna w Warszawie wsa@wsa.art.pl oraz Paese Cosmetics www.paese.pl

Patroni Medialni: www.cosmopolitan.pl, www.sophisti.pl, www.kolorowekredki.com.pl, www.mua.pl, www.ikmag.pl

Zobacz zdjęcia z eventu:

[Best_Wordpress_Gallery id=”198″ gal_title=”20170329130000″]

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze