7.9 C
Warszawa
środa 24 kwietnia • 2024
Strona głównaBIZNESZnamy laureatów konkursu Hotelarskie Inwestycje Roku 2018

Znamy laureatów konkursu Hotelarskie Inwestycje Roku 2018

Podczas odbywającej się 17 maja br. roku, w Warszawie drugiej edycji konferencji Hotel Investment Trends wydawca magazynu „Hotelarz” oficjalnie ogłosił wyniki Hotelarskich Inwestycji Roku 2018 – konkursu, którego celem jest wyróżnianie najciekawszych inwestycji hotelarskich w Polsce, a także firm mających największy bezpośredni wpływ na rozwój i kształtowanie wizerunku polskiej branży hotelowej.

Prowadzący wieczorną galę Rafał Szubstarski, redaktor naczelny „Hotelarza” i Adam Pilczuk, dyrektor rozwoju spółki Chopin Airport Development, będącej współgospodarzem wieczoru, ogłosili laureatów w 5 kategoriach głównych i kategorii specjalnej w której zwycięzcę wybrali w głosowaniu internetowym czytelnicy „Hotelarza”. W skład Kapituł Konkursowej wybierającej laureatów weszli praktycy i eksperci hotelarstwa, reprezentanci organizacji branżowych oraz szefowie sieci hotelowych. Kapituła Konkursu, do której zaprosiliśmy ponad 20 ekspertów rynku hotelarskiego, miała bardzo trudny wybór, ponieważ piętnaście podmiotów, które zakwalifikowały się do finału Hotelarskiej Inwestycji Roku to absolutna czołówka – firmy, które w ostatnim czasie zrealizowały największe i najbardziej spektakularne inwestycje. Laureaci mogą być naprawdę dumni z otrzymanych wyróżnień – powiedział Krzysztof Gonciarek, członek zarządu Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia, wydawca „Hotelarza”.

Zobacz również: Ranking: Najbogatsi ludzie świata 2018 według Forbesa. Jest nowy lider!

Głosowanie jury wyłoniło następujących finalistów i zwycięzców konkursowych:

Finaliści w kategorii „Generalny wykonawca roku”

– Eiffage Polskie Budownictwo
– Erbud
– Porr

Laureat: Erbud

Finaliści w kategorii „Pracownia projektowa wnętrz”
– Iliard
– Kaczmarek Studio
– Tremend

Laureat: Tremend

Finaliści w kategorii „Biuro architektoniczne roku”
– AGK Architekci
– Jems Architekci
– KD Kozikowski Design

Laureat: AGK Architekci

Finaliści w kategorii „Hotelarska inwestycja roku według czytelników Hotelarza”
– AC by Marriott, Wrocław
– Holiday Inn Centrum, Warszawa
– Radisson Blu Resort, Świnoujście

Laureat: AC by Marriott, Wrocław

Finaliści w kategorii „Hotelarska inwestycja roku”
– AC by Marriott, Wrocław
– Indigo Nowy Świat, Warszawa
– Radisson Blu Resort, Świnoujście

Laureat: Radisson Blu Resort, Świnoujście

Finaliści w kategorii „Hotelarski inwestor roku”
– Grupa Arche
– Genfer Hotels
– Zdrojowa Invest
Laureat: Genfer Hotels

Organizator:

Hotelarz to najlepsze i najpopularniejsze pismo dla hotelarzy w Polsce. Ten ukazujący się nieprzerwanie już od 1962 roku miesięcznik jest niekwestionowanym liderem sprzedaży w segmencie prasy hotelarskiej w kraju. To także najpopularniejszy portal branżowy www.e-hotelarz.pl.  Hotelarz aktywnie angażuje się i wspiera działania pro środowiskowe i podnoszące kompetencje polskich hotelarzy. Jest organizatorem największej konferencji hotelarskiej w Europie Środkowo-Wschodniej, Hotel Trends Poland&CEE, która każdego roku odbywa się jesienią, oraz konferencji inwestycyjnej Hotel Investment Trends Poland&CEE odbywającej się wiosną. Jest tajże organizatorem specjalistycznych szkoleń Akademii Hotelarza, która już od ponad dziesięciu lat z sukcesem wypełnia misję podnoszenia wiedzy i kwalifikacji polskiej branży hotelarskiej. Hotelarz to również inicjator i organizator regionalnych debat z cyklu Śniadania Hotelarza, a także najpopularniejszych konkursów branżowych – Hotel z Pomysłem i Hotelarz Roku.

Zobacz więcej w kategorii: Biznes

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze