-5.8 C
Warszawa
wtorek 5 grudnia • 2023
Strona głównaBIZNESZaufany Partner w Biznesie - Dobre Jachty Laureatem Gali VIP 2023 !

Zaufany Partner w Biznesie – Dobre Jachty Laureatem Gali VIP 2023 !

20 października 2023 roku w warszawskim hotelu Sheraton, po raz jedenasty odbyła się Gala VIP, organizowana przez redakcję prestiżowego „Magazynu VIP”. W ten wyjątkowy wieczór,  uhonorowano osoby, które swoją pasją i niecodziennymi dokonaniami podbiły serca społeczeństwa. Coroczna ceremonia wręczenia statuetek stanowi niezrównaną okazję do docenienia i wyróżnienia tych, których działania pozostawiają trwały ślad w naszej rzeczywistości. Jednak przede wszystkim to wyjątkowy moment, kiedy światy biznesu i kultury spotykają się, ukazując swoją niewidoczną więź, która jest głębsza, niż byśmy mogli przypuszczać.

Podczas tegorocznej Gali VIP 2023 uhonorowano wyjątkowe osobowości, które w swoich dziedzinach wykazują się nie tylko doskonałymi umiejętnościami zarządzania i przedsiębiorczością, lecz także są cenionymi liderami w obszarze samorządu. To jednostki, których osiągnięcia oraz zaangażowanie w życie społeczne przyczyniają się do budowania trwałych fundamentów sukcesu, zarówno w relacjach biznesowych, jak i społecznych.

W gronie nagrodzonych znaleźli się także przedstawiciele świata edukacji, których poświęcenie i zdolności przyczyniają się do rozwoju wiedzy na różnych płaszczyznach, a ich praca wpływa znacząco na różne aspekty życia społecznego, tworząc pozytywne zmiany
i inspirując innych do osiągania ambitnych celów.

Nagrody zostały przyznanie w kilkunastu kategoriach:

 • VIP 2023,
 • VIP Biznesu 2023,
 • Firma  VIP-A 2023,
 • Marka VIP-A 2023,
 • Klinika VIP-A 2023,
 • Hotel VIP-A 2023.
 • Rekomendacja VIP-2023,
 • Samorządowiec Roku 2023
 • Nagroda Specjalna VIP 2023
 • Osiedle Energooszczędne 2023 ,
 • Zaufany Partner w Biznesie 2023,
 • Lider Małopolskiego Biznesu 2023,

Wśród laureatów w kategorii „Zaufany Partner w Biznesie 2023” statuetkę odebrała również firma Dobre Jachty,  obecnie najbardziej rozpoznawalna marka, która kształtuje trendy w polskim świecie jachtingu. Dobre Jachty są wyłącznym dystrybutorem na polskim rynku marki X-Yachts, Azimut oraz marki Leopard.

W minionym sezonie firma wprowadziła na polski rynek austriacką markę Belassi oraz jej flagowy produkt – skuter Burrasca, obecnie najszybszy seryjnie produkowany skuter wodny na rynku.

Od 2022 r. firma zarządzana przez jedynego właściciela Macieja Dąbrowskiego przeszła spektakularną metamorfozę, której centralnym punktem było nie tylko przewartościowanie portfolio produktów, dążąc do podniesienia ich jakości, lecz również priorytetowe stało się zaangażowanie w kompleksową obsługę klienta.

Co sprawia, że firma Dobre Jachty cieszy się tak dużym uznaniem swoich klientów ?

„W zarządzaniu firmą, jednym z fundamentalnych aspektów jest zaufanie. To kluczowy element, który łączy pracodawcę, pracowników, partnerów i klientów. Proces budowania wiarygodności jest nie tylko długi, ale niesie ze sobą wyjątkową wartość.

Uczciwość, rzetelność i wiarygodność są niezbędne do zdobycia zaufania. Firmy, które stawiają na transparentność i etyczną postawę, budują trwałe więzi z klientami i partnerami, co z kolei przekłada się na ich lojalność na przestrzeni lat.

Na dzisiejszym konkurencyjnym rynku marka firmy nie kształtuje się jedynie poprzez jakość produktów, ale również przez zaangażowanie w budowanie relacji z klientami. Dlatego zdobywanie zaufania klientów stanowi kluczowy element w budowaniu wizerunku marki, który często przekłada się na osiągnięcie sukcesu i wzrost sprzedaży. Warto pamiętać, że działania oparte na budowaniu relacji międzyludzkich i kreowaniu pozytywnego wizerunku w oczach klientów są niezwykle istotne. Gdy zdobędziemy zaufanie klienta, zyskujemy także jego lojalność, co jest nieocenione w długofalowej perspektywie.

W Dobrych Jachtach udało mi się stworzyć fantastyczny zespół, który doskonale współpracuje. Ma świadomość, w jakim miejscu jesteśmy i dokąd zmierzamy. To ich praca, wiedza, doświadczenie, a przede wszystkim zaangażowanie, doprowadziły nas do tego punktu, w którym mogliśmy przyjąć tę prestiżową nagrodę.

 Jestem dumny z mojego zespołu, który z pasją wkłada serce w naszą działalność, budując nasz wspólny sukces krok po kroku. Ich zaangażowanie jest nieocenione i kluczowe w osiągnięciu tego, co dzisiaj świętujemy”

– Maciej Dąbrowski, właściciel, prezes zarządu firmy Dobre Jachty.

Na tej wyjątkowej uroczystości, swoje statuetki odebrali także wybitni przedstawiciele świata kultury. To indywidualności, których twórczość nie tylko dostarcza rozrywki i wzruszeń, ale także staje się źródłem zachęty, mobilizując innych do odkrywania i czerpania radości ze sztuki. Co istotne, wielu z nich angażuje się aktywnie w sprawy społeczne, wnosząc swój wkład w tworzenie lepszego świata.

W gronie wybitnych osobowości, które otrzymały statuetki VIP 2023, znaleźli się między innymi tacy znakomici twórcy jak Andrzej Chyra, Stan Borys, Marek Torzewski, Henryk Talar, Olgierd Łukaszewicz, Andrzej Grabowski, Ewa Wencel oraz Paweł Wawrzecki, którzy zostali docenieni za swój wkład w kulturę i sztukę, pozostawiając trwały ślad w sercach widzów.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia:

fot: Łukasz Giersz

Autor: Joanna Mossakowska

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze