-1 C
Warszawa
czwartek 7 grudnia • 2023
Strona głównaGRYZANURZ SIĘ W SUBNAUTICA NA PS4 i XBOX ONE

ZANURZ SIĘ W SUBNAUTICA NA PS4 i XBOX ONE

Subnautica – niezwykła, rozgrywająca się w podwodnych głębinach gra survivalowa – od 7 grudnia dostępna jest na konsolach.

Rozgrywka rozpoczyna się od awaryjnym lądowaniu na obcej i pełnej wody planecie. By przetrwać, gracz nie mają innego wyjścia niż zabranie się za przeczesywanie oceanicznego terenu. Poczynając od płytki raf koralowych, kończąc na zdradliwych podwodnych rowach i labiryntach. Te zapewne kryją lepsze surowce, wykorzystywane później na statku do tworzenia ekwipunku do nurkowania, podwodnych pojazdów i innych technologii, ale ich eksploracja to większe ryzyko.

Zobacz również: Nowa polska gra „Professional Fishing” za darmo na PC

Należy pamiętać o jedzeniu i znalezieniu pitnej wody, a gracz może też wykorzystać na swoją korzyść osobliwy ekosystem. I przede wszystkim musi unikać spędzania pod wodą nocy, bo wówczas na żer wypływają najgroźniejsze drapieżniki z głębin.

Subnautica PS4 Xbox One
Fot. Subnautica

Subnautica – podwodna przygoda na PlayStation 4 i Xbox One:

Subnautica podbiła serca fanów gier survivalowych na PC i może pochwalić się przytłaczająco pozytywnymi recenzjami użytkowników na Steam. Od 7 grudnia w tej wyjątkowej walce o przetrwanie mogą zanurzyć się gracze na PlayStation 4 oraz Xbox One.

Zobacz więcej w kategorii: Gry

Zobacz również

4 KOMENTARZE

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze