Subnautica – niezwykła, rozgrywająca się w podwodnych głębinach gra survivalowa – od 7 grudnia dostępna jest na konsolach.

Rozgrywka rozpoczyna się od awaryjnym lądowaniu na obcej i pełnej wody planecie. By przetrwać, gracz nie mają innego wyjścia niż zabranie się za przeczesywanie oceanicznego terenu. Poczynając od płytki raf koralowych, kończąc na zdradliwych podwodnych rowach i labiryntach. Te zapewne kryją lepsze surowce, wykorzystywane później na statku do tworzenia ekwipunku do nurkowania, podwodnych pojazdów i innych technologii, ale ich eksploracja to większe ryzyko.

Zobacz również: Nowa polska gra „Professional Fishing” za darmo na PC

Należy pamiętać o jedzeniu i znalezieniu pitnej wody, a gracz może też wykorzystać na swoją korzyść osobliwy ekosystem. I przede wszystkim musi unikać spędzania pod wodą nocy, bo wówczas na żer wypływają najgroźniejsze drapieżniki z głębin.

Subnautica PS4 Xbox One
Fot. Subnautica

Subnautica – podwodna przygoda na PlayStation 4 i Xbox One:

Subnautica podbiła serca fanów gier survivalowych na PC i może pochwalić się przytłaczająco pozytywnymi recenzjami użytkowników na Steam. Od 7 grudnia w tej wyjątkowej walce o przetrwanie mogą zanurzyć się gracze na PlayStation 4 oraz Xbox One.

Zobacz więcej w kategorii: Gry

4 Komentarze

  1. TO JEST ZAJEBISTE! MOCNO WCIAGA!

  2. Dobra gierka, ale jest w niej trochę bugów

  3. Jedna z najlepszych gier survivalowych w jakie grałem! Mega klimat!

    1. Klimacik fajny, ale nudna. Grałem w to kilka godzin i potem staje się już nużąca

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Ultra Off-Road 2019: Alaska wkrótce na Nintendo Switch

Już 25 października br. na Nintendo Switch wydany