XXI edycja ogólnopolskiego konkursu Wiktoria – Znak Jakości Przedsiębiorców, już 20 października!

XXI edycja ogólnopolskiego konkursu Wiktoria – Znak Jakości Przedsiębiorców, już 20 października!

- Kategoria: BIZNES
1156
2
Konkurs Wiktoria 2018Fot. mat. prasowy

Już po raz 21 fundacja WIP nagrodzi najbardziej prężnie działające polskie firmy Nagrodami „Wiktoria”. Przyznany tytuły dla Laureata będą potwierdzeniem wiarygodności finansowej, wysokiej jakości, rzetelności i wiarygodności w prowadzeniu działalności gospodarczej.

Nagrody „Wiktoria” zostaną wręczone podczas Wielkiej Gali, która odbędzie się 20 października 2018 roku w hotelu Airport Okęcie w Warszawie. Jak co roku, oprócz laureatów i ich gości, pojawią się na niej m.in.: przedstawiciele władz państwowych, samorządowych oraz ludzie ze świata nauki, kultury i mediów. Zgłoszenia do konkursu przyjmowane były od 7 maja do 15 lipca 2018 roku. Nominację od organizatora można było otrzymać zgłaszając swoją firmę poprzez formularz konkursowy zamieszczony na stronie www.nagrodawiktoria.pl.

W konkursie „Wiktoria – Znak Jakości Przedsiębiorców” mogły wziąć udział firmy z siedzibą na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, małe i średnie przedsiębiorstwa, które stanowią podstawę polskiej gospodarki, oraz wielkie korporacje. O tym komu przypadną statuetki decydować będą wypełnione zeszyty konkursowe, które należy przesłać do 5 września.

Czy Gala Wiktoria – znak jakości przedsiębiorców okaże się największym wydarzeniem gospodarczym odbywającym się w tym roku na terenie Polski, tego dowiemy się już 20 października.

Zobacz więcej w kategorii: Biznes

2 Komentarze

  1. Tomasz Owczarek 77

    i jak zwykle wszystkie imprezy w Warszawie :/

  2. Jak można otrzymać zaproszenie ?

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ZOBACZ RÓWNIEŻ

All in one – kompleksowa regeneracja

Cera zmęczona po lecie? Wymaga intensywnej regeneracji? Postaw