Targem Games i Gaijin Entertainment ogłaszają premierę aktualizacji 0.10.80 do swojej wieloosobowej gry akcji Crossout. Gracze spotkają się z kolejnym Jeźdźcem Apokalipsy, stoczą zacięte pojedynki na nowej mapie inspirowanej fabryką chemikaliów, oraz wezmą udział w zmaganiach dla Inżynierów polegających na projektowaniu maszyn.

Nowa mapa do rozgrywki w trybie PvP zlokalizowana jest w starym kompleksie przemysłowym, pełnym opuszczonych i zakurzonych budynków, zardzewiałych rurociągów oraz zbiorników po brzegi wypełnionych niebezpiecznymi substancjami. Poprowadź swoją opancerzoną bestię od osłony do osłony i przejmij kontrolę nad trzema kluczowymi punktami: stacją kolejową, epicentrum eksplozji i warsztatem, w którym produkowano chemikalia.

Zobacz również: Crossout: Nowa kampania fabularna rozwija świat gry

Czwarty i ostatni pancerny samochód Jeźdźców Apokalipsy należy do Mariny Pokrowskiej, lepiej znanej jako Pestilence. Była ona niegdyś lekarzem próbującym walczyć z plagą, która wybijała jedno miasto po drugim. Gdy skończyły się lekarstwa, zostało jej tylko jedno rozwiązanie – ogień. Zestaw „Horsemen of Apocalypse: Pestilence” będzie dostępny do nabycia od 12 września do 14 listopada 2019 roku. Składa się on z opancerzonego pojazdu Pestilence, który wyposażono w miotacz ognia Remedy, garażu, przedmiotów kosmetycznych oraz portretu Mariny.

Najnowsza aktualizacja to także Clash of Engineers (Starcie Inżynierów). Konkurs, którego celem jest projektowanie pojazdów do gry Crossout. Aktualnie gracze próbują odgadnąć jak mógłby wyglądać Piąty Jeździec Apokalipsy. Zawody nie wymagają oddania nawet jednego strzału. Zwycięzca zostanie wyłoniony w głosowaniu społeczności.

Zobacz więcej w kategorii: Gry

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Ultra Off-Road 2019: Alaska wkrótce na Nintendo Switch

Już 25 października br. na Nintendo Switch wydany