26 C
Warszawa
sobota 22 czerwca • 2024
Strona głównaMUZYKAWYJĄTKOWA AKCJA Z OKAZJI PREMIERY EDA SHEERANA

WYJĄTKOWA AKCJA Z OKAZJI PREMIERY EDA SHEERANA

Czegoś takiego w Polsce jeszcze nie było. O północy z 2 na 3 marca w centrum Warszawy zostanie otwarty Ed Sheeran Pop-Up Store. Akcja jest elementem promującym nowy album artysty „÷ (Divide)” – największej premiery muzycznej tego roku.

W TFH Koncept Store na Szpitalnej 8 powstanie specjalnie zaprojektowany sklepie w całości dedykowany Edowi Sheeranowi. Od północy z 2 na 3 marca dostępna będzie tu najnowsza płyta brytyjskiej gwiazdy „÷ (Divide)”. To nie wszystko! Tylko tutaj w dniu premiery dostępna będzie wersja deluxe albumu „÷ (Divide)”. W sklepie będą również niedostępne nigdzie indziej w Polsce gadżety promujące płytę „÷ (Divide)”. Ponadto każdy, kto pojawi się na Szpitalnej 8, będzie miał szansę wygrać dwa bilety na koncert Eda Sheeran w Londynie.

Od poniedziałku 27 lutego w TFH Koncept Store została zaaranżowana witryna zapowiadająca wydarzenie. Oprócz ekranu z animacją promującą wydawnictwo „Divide” w witrynie pojawili się również fani Eda Sheerana.

Więcej o Ed Sheeran Pop-Up Store tutaj: https://www.facebook.com/events/1737895659873318/

Zapowiadany na 3 marca album „÷ (Divide)” promują single „Shape Of You” i „Castle On The Hill”. Od premiery wymienione piosenki zostały odtworzone w streamingu ponad miliard razy. Pierwsza z wymienionych pobija własne rekordy tygodniowego odtwarzania w serwisie Spotify. Ostatni wynik to 53 miliony w ciągu siedmiu dni! W Polsce utwory uzyskały wyróżnienia w postaci (odpowiednio) potrójnej platyny i platyny. Singiel „Shape of You” w zaledwie trzy tygodnie dotarł na pierwsze miejsce najczęściej odtwarzanych utworów przez polskie stacje radiowe. „÷ (Divide)” jest trzecim albumem w dorobku artysty. Płyta „+” (2011) pokryła się w Polsce podwójną platyną, natomiast „x” (2014) osiągnął w naszym kraju status diamentowej płyty.

Do tej pory Ed sprzedał ponad 23 mln płyt na całym świecie. Jego klipy na oficjalnym kanale na YouTubie obejrzano ponad 3,6 mld razy! Jeszcze lepiej przedstawiają się osiągnięcia streamingowe Eda. Wszystkie jego utwory odtworzono w tym formacie aż 9,4 mld razy!

 

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze